Mam dobry plan?

mirka 23

telové mlieko....hej skoro všetky obsahuju parabeny :)
Uplne bezchybný je kokosový olej, ale ostaneš po ňom chvíľu mastná a nie vždy mám na to chuť ale na tvár na noc je tiež super.
Teraz som si kupila telové mlieko Weldea z DM, také pre babätká, je to že vraj prírodné. Ty máš aké?
Vieš čo? Najhoršie veci su podľa mňa tie osvedčené drogerkovské značky (Dove, Palmolive, Nivea atď)

mirka 23

Sandra no tak ako píšeš s tou stravou. Inak môžem sa opýtať odkial si? Ja som z PO a tiež chodim do fitka, ale sama, nemá perťačku :)
Rajec šalvia, neviem aké ma zloženie, hlavne sa pozri, či neobsahuje aspartám (sladidlo)

SandraAAAA

ano viem ale ja pijem rajec salvia to mi chuti najviac:)ma to aj dake kalorie,ale nechem sa zatazovat ze pocitat kj alebo take chcem 3 krat denne,ale takto vo fitkach ked chce niekto schudnut tak tam odporucaju jest vela ryze zeleniny kurata ryby ovocie ale absotlutne vylucit pecivo,syry,mucne jedla ako pizza ajj cestoviny, tak neviem

mirka 23

Sandraaaa, asi vieš, že nemaš jesť sladké veci, sladké vody, pi mineralku a najlepšie su stolove vody (kojenecké), minerálok vypi max. pol litra denne.
A nejedz mnliečne vyrobky, su škodlivé, hlavne mlieko a aj syry. Jedz normalne, len nejedz nezdravé veci, ty už asi vieš ktoré sú to.

bibba

ale mne sa najwiac oswedcilo. jest wsetko len w malych mnozstwach. lebo ked sa prilis clowek obmedzuje, chwilu wydrzi a potom sa z toho naraz zblazni a kila su naspät... sice... samozrejme podla toho kto je aky dosledny a aky wytrwaly. kazdy je iny. ja osobne najwiac priberam z mucnych jedal. pizza, kolace, rozky!!! kazdy inak... ale inac nemam problemy s postawou. netreba to prehanat.

SandraAAAA

ved jasne ja som myslela ako pokrmy z ryze a zemiakov plus daky syr alebo co no z masa kura jedina,a poradili by ste mi coho sa absotlutne vystrihat za ten mesiac?aby som co njaviac schudla vraveli ze syr by som mala vylucit je dost tucny dalej vsetky sladkosti

majush

Ked sa sustredis na chudnutie alebo na samotne zhadzovanie kil. nikdy neschudnes.Preco?pretoze stale budes pritahovat to ze zhadzujes....ale ked sa budes sustredit na konecny vysledok napr. chcem vazit 55 kil tak schudnes hned!!!A aj o tom jedle...ja som chodial kazdy den po skole do Mcdonaldu a stale sa napchavam...stale stale stale...moji rodicia su"velky"...teda maju nadvahu....a kazdy mi hovoril ze aj ja budem mat!!!Ale NIE!!!ak si to nebudete hovorit, tak nadvahu mat v zivote nebudete...ja vazim uz rok stale 49 kg...ani raz sa mi nezvysila hmotnost-a to zerem ako prasa a nemam ziadny pohyb:D:D:D:D
odporucam knihu Tajomstvo-od Rhodny Byrne...tam zmenis uplny nazor na zivot...a este jedna stranka www.thesecret.sk...moj nick je wewerka...