urychlenie menštruacie

kuknicka

zmier sa s tým ako dlho ti menštruácia trvá a nevymýšľaj už teraz rôzne "recepty" keď si nechceš dokašľať celý cyklus.
Milióny žien to brali tak ako to je tak aj ty budeš musieť...
Tak ako každý ináč vyzerá... má iné vastnosti, tak aj MS má každá inú...

alzbee

No uvidis, ako sa ti ustali...su dievcata, ktorym trva len 4dni...najblbsie je zvacsa to, ze prve 2-3 dni su uplne silne a potom tie dalsie dni uz len par kvapiek za den alebo len take hnede spinenie a zato tak dlho trva. Co sa tyka tej citronovej stavy, tak velmi pochybujem, ze by zaberala az tak, ze by menzes vobec neprisiel aj niekolko mesiacov...

lola123

dobre..skusim to ale pocula som ze citronova stava u niekoho zabera tak ze ze ti menstruacia nebude dlhsie dochadzat..a u niekoho ze mu ju to zrychli..a nemohla by mi menstruacia trvat 4dni?..lebo na zaciatku som mala dost silne...

alzbee

LOLA123: neboj sa, postupne si zvyknes:)) na zaciatku zvacsa byva menzes dlhy...pamatam si, ze moj prvy trval tusim az 9, ci 10 dni a potom dalsie sa mi skratili zhruba na 6 alebo 7 dni...u kazdej zeny je to individualne. Jeden z takych "babskych receptov" je kazdodenne pitie citronovej šťavy pocas menzesu. Tak vyskusaj a uvidis, ci to zaberie:))