infeekcia alebo co to je??

Príspevok v téme: infeekcia alebo co to je??
tinka:D

Zdravim vsetkych...chcela by som sa opitat hlavne zien ci ste sa niektora stretla s takimto pripadom...??...sex som mala asi tak naposledi pred 2tyznami..a uz takmer tyzden ma pobolieva mam to ta m take akokeby zosusenu kozu ked po tom prejdem je to velmy bolestive...ale s tim by som nemala az taky velky problem ale mala som uz mat menstruaciu...nemem ju pravidelnu chodi si ako chce ale to nevadi proste meska asi tak 2-3dni...a zaroven zo ma vichadza hnedkasti az cervenkasti husti vitok..a este ked som sa palcovala tak som zo seba vitiahla dost vela takeho zhustnuteho svinstva...neviete my prosim vas poradit...k lekarke by som nerada...papa

Ivka 1

Tinka ak sa uz rozhodnes kupat v jazere,tak tam,kde je kupanie povolene.Voda je sledovana po hygienickej stranke,ci sa tam nenachadzaju skodlive bakterie. Ak by si mala aj vytoky,pripadne bolesti v podbrusku ci krizoch, bude potrebne navstivit gynekologa. A tie hry si radsej nechajte mimo vody.

kikiii

a to sa nebojis, ze ti moze byt nieco vaznejsie? ja som v tomto tiez dost nezodpovedna,ale keby som zo seba vytiahla nejaky sajrajt, hned by som bezala k doktorovi...

Ivka 1

Tinka mozno si prechadnuta, nebola si na kupalisku kde bola studena voda v bazene? Skus si napustit vanu teplou vodou a posed si v nej cca 30 minut, ak voda vychladne,tak si dopust teplejsiu. Po kupeli rovno do postele, ak je to prechladnutie, krvacanie by sa malo spustit.