Mám strašne zničené vlasy...

Príspevok v téme: Mám strašne zničené vlasy...
KikusiQ

Prosím pomôžte mi....mám strašne zničené vlasy....mám ich ostrihané do postupna a preto sú poškodené po celej dĺžke..mám zničené a suché končeky....viem že by mi pomohli nožnice,ale ja si nechcem dať ostrihať vlasy ...ani za nič...nepoznáte nejaký šampón,masku alebo kondicionér,ktorý ale naozaj zaberá??....lebo som ich už vyskúšala dosť......a nič mi tak nepohlo....alebo nepoznáte recept na nejakú doma pripravenú masku z ovocia?....alebo také niečo??.....nech mi to aspoň kus zregeneruje vlasy....viem že po použití nijakého šampónu ani ničoho podobného ich už nebudem mať úplne zdravé....ale chcem aby to nebolo až tak vidno,že ich mám zničené.....pls....pomôžte mi....

KikusiQ

bibba: z toho že som si ich často fémovala...vždy keď som si vlasy umyla........,,a nepoznáte ešte niekto nejaký dobrý šampón alebo kondicionér ktorý zaberie??

queen.emka21

KikusiQ: ahojky, ja som mala hrozne suche a znicene vlasy a rozstiepene konceky. uz som to raz niekde pisala, zozen si Masku od Matrix. oranzovu cislo 3 alebo aj fialovu. ale mne urobila oranzova lepsie. v zivote som nemala take vlasy ako po tom. nepomohli ani zltky, ani pivo, ani ziadne masky a kondicionery. Toto pouzivam asi pol roka a odvtedy som ani nebola strihana, len ofina, co bolo nutne. je to sice drahsia zalezitost, ale dlho ti to vydrzi a vazne to vlasy vyzivi.

queen.emka21

KikusiQ: ahojky, ja som mala hrozne suche a znicene vlasy a rozstiepene konceky. uz som to raz niekde pisala, zozen si Masku od Matrix. oranzovu cislo 3 alebo aj fialovu. ale mne urobila oranzova lepsie. v zivote som nemala take vlasy ako po tom. nepomohli ani zltky, ani pivo, ani ziadne masky a kondicionery. Toto pouzivam asi pol roka a odvtedy som ani nebola strihana, len ofina, co bolo nutne. je to sice drahsia zalezitost, ale dlho ti to vydrzi a vazne to vlasy vyzivi.

lagie

ano hennu pouzivam od zaciatku tohto roku a som velmi spokojna, len musim najst naozaj dobru hennu co mi prefarbi na cierno, a presne tento kokosovy olej som pozerala aj ja, tak ja este pozriem v obchodoch a keby nie tak zoberiem tento

mirka 23

lagie, nevedela som, že hennuješ. Spojná, nie?
Kokosak som objednavala z USA, ten bol velmi dobrý, lebo voňal, takže aj kvalitka bola dobrá. Teraz som si objednala tento
www.bio-obchod.sk
jedna kočka na tomto fore písala, že tiež vonia.