Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pripravky na kucerave vlasy

n,,,

ja mám dobrú skúsenosť.. s balea sérum na kučeravé vlasy je to v dm.. neni to ani drahé nejaké 2e... je to v takej striebornej krabičke.. je to taký gel.. ktorý si davam do polomokr. vlasov.. keď si ich umyjem tak si ich nečesem necham si ich v uteraku len tak preschnúť.. a potom si dam ten gél na vlasy. nie zase moc.. a tak si tie vlasy nadvihujem v predklone... aby som ich odľahčila od gravitácii:D:D chápete nie?a pomalinky si ich tak fénujem že držím par pramenov dlani... pri hlave.. .. tento gél nie je ako tužidlo že mi strvdnú kučery ale mám ich krásne pružné

zuzula11

No - ked si fenujem vlasy, tak chytim niekolko pramenov/kucier do dlane a stlacam tak, ze ich nadvihujem smerom k pokozke, Jednoducho ich nestrapatim, aby som nenarusila strukturu kucier. Ale najlepsie je nefenovat ... Vtedy si vlasy na temene nadvihnem stipcom, aby som ich nemala ulahnute ...

zuzula11

A este aby som nezabudla - vlasy si po umyti nerozcesavam, necham ich volne trosku presusit, potom trosku tuzidla ( pouzivam Wellu pre farbene vlasy) a ten gel a necham susit ... Ak sa ponahlam, tak si ich fenujem tak, ze mackam kucery v dlani ... a v predklone ...

zuzula11

Ja som si teraz kupila Gliss Kur Asia - pisu, ze vlasy sa vyrovnaju ahsie, ale mam z toho pekne kucierky. A este mam od kadernicky Special effects Hair Graffiti Curly - Q 16 - je to gelovy krem na tvarovanie kucier a je naozaj dobry ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.