Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farba oci - da sa podla toho zistit otcovstvo?

zuzuľka11

Ja by som tie oči vôbec nepreceňovala, mám kamošku hnedookú, jej mamžel má hnedé oči a ich jediný syn krásne modré. Tu by sa dalo pochybovať o vernosti, lenže, malý má tie modré oči presne ako starý otec, z otcovej strany a také isté farbou aj tvarom aj mihalnicami má otcova sestra. Môj syn ako dieťa mal sivomodré, teraz je dospelý a asi od 14tich má zelené po otcovi, druhý syn hnedé po mne a dcéra sivomodré, možno neskôr bude mať tiež po tatovi zelené, má len 8 rokov. Takže radšej našetri na seriózne testy.

_bejbyvi

sirius este ze si sa opravil :) chcela som ta ja:) .. jasne, ze dvaja hnedooki mozu mat modrooke:) len je to pravdepodobnost 1:4.. ze? lebo vyslekdy su AA, Aa, Aa, a nakoniec aj aa :)

Sirius

jaj, zle som precitala a splietla som sa, sorry, rodicia mozu mat hnede oci a je normalne ak dieta ma modre(Aa x Aa, a vznikne modrooke aa). To len pripad ze dvaja modrooki maju iba a vylucne modrooke deti

Sirius

jaja: Štatistiky hovoria, že približne štyri percentá mužov vychovávajú cudzie deti v presvedčení, že sú to ich vlastné a nikdy ich ani nenapadne, že nie sú ich otcami.

jajkaaa

Sirius: tak to asi tazko...pretoze sa podobá na obidvoch rodicov...a hlavne na otca...takze adoptovaná urcite nie je...a ani nic podobnéé....ale príroda je príroda :-)))

jajkaaa

jaa by som len chcela povedat...ze mám sestranicu, ktorá je blondínka s modrými ocami....a rodicov má tmavovlasých s hnedými ocami...takzeeee tak :-)))

Sirius

opia: vies svoje tvrdenie podlozit aj nejakymi dokazmi, alebo sa zmozes len na slaboduche buchanie svojej hlavky o stenu a vykriky mozu a mozu a mozu mat hndedooke dieta?
Skus dat dokaz svojmu tvrdeniu :-)

bejbyvi

inak to som ani ja nepocula a to som na genetike pocuvala pozorne, lebo ma to bavilo, ze kazdy z nas je nositelom genu pre hnede oci...podla mna to je blbost.
a odpoved pre lijanaj - ako som uz napisala..podla mojich jednoduchych vypoctov (ale ja v tom nie som odbornik) mi vychadza, ze to moze byt aj modrookeho aj hnedookeho... teda aspon podla mna.. lebo ked ma ten hnede oci, tak moze mat jednu hnedu a jednu modru alelu, ale kedze hneda je dominantna, tak sa prejavila ta..takze podla mna moze to byt aj jeho dieta

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.