krvacanie po masturbacii s priatelom

Príspevok v téme: krvacanie po masturbacii s priatelom
kkkika

Ahojte, prosim vas poradte mi ... vcera som bola s mojim priatelom... nemilovali sme sa, robil ma len rukou, trosku ma to obcas zabolelo no a neskor ked som vstala zacala som silno krvacat. Pohlavny styk som mala uz viackrat no nikdz sa mi to este nestalo ... Mohol mi tam nieco priatel nadtrhnut, isiel dost hlboko. Mate niekto podobnu skusenost? odpiste dakujem

mary-anne

aluska, ja len dufam,ze kkkika este stale necaka na nase odpovede a u toho dr davno bola :DD
(kedze je tema z jula:))

titinka

mne sa stalo presne to iste , zacala som krvacat, co sa mi nikdy predtym nestalo, ja som vsak necitila ziadnu bolest ani nic

kkkika

tak len dufam ze sa mi to uz viackrat nestane bolo to velmi neprijemnee aj pre mna a aj pre nho ... teraz ma to tam este trochu boli no ale je to uz lepsie no aspon podla mnaa

AdamKrt

Raz som to robil dost silno priatelke prstami, az striekala /ale aj ine polohy s vrubkovanym kondomom/. O par hodin mala problem potom s chodenim, akoby sa jej to natrhlo.

Ak mal napr. zle ostrihane nechty, mohol Ta poranit. Alebo ak mal cerstvo ostrihane, tie su tiez ostre. Mozes mat aj citlivejsiu sliznicu a on moc tlacil.