bodava bolest v tele

Príspevok v téme: bodava bolest v tele
Luceta

Dobry den,
som zena a mam 29 rokov. Posledny rok mam take bodave bolesti v tele, hlavne v okoli klbov, ale klby ma nebolia, len okolo, taktiez mavam taky pocit v licach, stehnach aj z prednej aj zo zadnej strany,z prednej strany lytka,obcas ma tak aj zastekli v chodidlach a na chrbtici v tom istom bode mi ocas mravci, hlavne ak sa zohnem do urcitej polohy je to tak v strede na lavo.. Tato bolest trva par sekund a zmizne, objavi sa hocikedy a zmizne hocikedy. Robili mi zatial testy na vitaminovy level a MRI mozgu, vsetko ok. Som v zahranici a kazde vysetrenie si musim doslova vybojovat a kedze zatial vsetko negativne tak ma len odbiju, ze mi nic neni, prosim poradte co to moze byt a o ake vysetrenia si mam este ziadat.
dakujem

gabriel

prosim o radu...mam bodave bolesti v oblasti krizov a vzajomne sa to prepaja aj s ramenom...pohyb rukou vlastne znamena bolest v ramene i v krizoch aj v lopatke...som po operacii ramena uz dlhsiu dobu,ale toto ma chytilo prvy krat.Ja pracujem v UK a bol som tu s tim u doktora,ale ten mi len predpisal tabletky od bolesti a gel...moze to byt nejaky nerv zaskoceny???vlastne spim po sediacky...za radu dakujem

house

moze Vam chybat nejaky stopovy prvok
v tele skuste uzivat multimineraly podla navodu nepredavkovat sa a uzivat aspon dva tyzdne ak neprejde potom to moze byt aj psychickeho povodu.