Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mikrodermabrazia

Lus24

Ahojte, ak na tom niekto bol alebo sa v tom vyzná... odporúča sa pred ošetrením ísť aj na vyčistenie pleti? Keď pôjdem napr. taký týždeň pred ošetrením na vyčistenie pleti bude účinok lepší? Alebo je to jedno a neovplyvňuje to či mám póry vyčistené alebo nie?

Sejla

bibba bola som 3x, čo mi to spravilo: pekne vyčistilo nejaké drobné akné, pleť sa rozžiarila, je jemnejšia, vyzerá zdravšie, zjednotená a hebká ako detská prdelka. Bohvie na ako dlho... Ale na môj hlavný problém, kvôli čomu som tam chodila - rozšírené póry a čierne bodky, to moc nepomohlo...

delphia

mimi medzi akne a akne je rozdiel. ak ide o aktivne akne- t.j. pritomne su velke zahnisane loziska, tak v takom pripade sa mikrodermabr. nerobi. ale na druhej strane na podkozne akne je to idealne riesenie.

mimi_

Nie na akne to nie je určite!!! To by ti to zbrusovanie roznieslo vyražky po celej tvari ešte viacej. Ale na jazvyčky po akne už hej. Musíš mať akne najprv vyliečene.

bibba

dakujem delphia ale to som si mohla precitat aj sama na internete. ja som bola zwedawa na nazory z praxe... skusenosti zien, dobre ci zle...

delphia

mikrodermabrázia je moderná neinvazívna procedúra vykonávaná profesionálnym kozmetickým prístrojom, ktorý pracuje na princípe jemného, mechanického obrusovania povrchu pokožky za pomoci špeciálnych diamantových nástavcov. Obrusovaním sa z povrchu pleti odstránia odumreté kožné bunky, čím sa podporí produkcia nových buniek v najhlbšej vrstve kože, stimuluje sa tvorba kolagénu a zjemnia sa rozšírené póry a vrásky, čo pozitívne pôsobí na vzhľad pleti.
Mikrodermabrázia je vhodná na ošetrenie:
-aknóznej pleti
-pleti s rozšírenými pórmi
-drobných vrások
-pigmentových škvŕn
-malých jaziev
-zhrubnutej pleti po nadmernom slnení.
Už po prvom ošetrení sa obnoví svieža farba pleti, po ďalších sa zosvetlia pigmentové škvrny a dokonale sa odstránia z povrchu pokožky zrohovatené bunky. To podporí rýchlejšiu regeneráciu buniek, pokožka sa stane sviežou, rozžiarenou, vypnutejšou a bude pôsobiť mladistvo a zdravo.
Výkon sa neodporúča pre osoby s keloidnými (hrubými) jazvami, aktívnym herpesom, akné v zapálenom štádiu, aktívnou rosaceou (ružovkou), AIDS, ekzémom, dermatitídou, rakovinou kože, vírusovým a cievnym ochorením, bradavicami, hepatitídou, osobám užívajúcim lieky na zníženie zrážanlivosti krvi a so sklonom k tvorbe rozšírených cievok.