blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!

Príspevok v téme: blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!
hormony

je tu niekto s podobným problémom?
cvičím na orbitreku, jem zdravo od februára, kedy som vysadila antikoncepciu, nedostala som menzes 4 mesiace..telo mi nereagovalo na pohyb ani diety. znovu som nasadila antiku, moje hormony zošaleli, cvičím ako blázon, skoro nejem a moja váha len stúpa..som z toho zúfalá, je tu niekto kto má niečo podobné?
moc dakujem za každú reakciu

tiežtaká

mirka 23

Ďakujem. Objednala som si to cez net. 800,- Sk. Uvidím. Je tam dávkovanie 1 kapsula , budem teda užívať dve.
Já nemám veľkú nadváha, že by som musela radikálne schudnúť. Len 3 kg / možno 5 /.Vždy som bola štíhla a teraz po vysadení som nasadila stravovacín režim podľa knižiek a cvičenie a nič ani 10 dkg. A to nie je normálne ..... Asi si pôjdem dať vyšetriť aj štítnu žľazu, ktorú má aj moja mama a že to je dedičné.
Nevieš dať nejaký kontakt na tú kočku, kde sa to dá kúpiť lacnejšie?

RNG

Swansonvitamins, ma 100 kapsul(405mg) yamu s obsahom 10% diosgeninu, co je ovela viac, nez vo vacsine inych, a cena je 3.99 dolarov.

mirka 23

tiežtaká, po jednom balení yam ja som videla zmenu, ale berie to stále, teraz už tretie balenie a už som v pohode. Yam si objednala cez net? Bolo to asi dosť drahé, že? Myslim, že 26 eur? Ked budeš nabuduce objednavať, tak sa da zohnať aj lecnejšie od jednej kočky.
Inak, neviem, koľko je písané dávkovanie, ale ber 2 kapsule denne (810mg)

RNG

yam, jod, selen, zinok=to su vsetko doplnky na normalnu funkciu tela, to nema nic spolocne s chudnutim, ledaze jod, ktory upravuje funkciu stitnej zlazy.
Spomalena funkcia stitnej zlazy spomali cele telo a spalovanie, co vedie k priberaniu.
Chudnutiu napomaha snad lecitin, ktory uvadza tuky do obehu a tak sa mozu skor spalit.
Ale to len pri cviceni alebo podchladeni.

tiežtaká

Mirka 23, keďže som sa tu našla, aj ja som vysadila HAk a nie a nie za otca schudnúť aj keď držím dietu a cvičím, tak som skúsila včera kúpiť selén, zinok , jod a cez net som objednala Wild yan. Naozaj máš s ním dobré skúsenosti? Stačilo Ti využívať jedno balenie ? Ako sa to prejavilo - to účnikovanie ? Schudla si trošku?

queen.emka21

predpokladam ze ked sa opytam ne tieto produkty v lekarni, tak nebudu vediet o com je rec.......
ci ano? da sa to u nas v pohode kupit?

prave preto, ze sa mi robia tie cysty a ze mi nepracuje ten jeden vajecnik ako ma, musim brat hormony, inak by uplne zakrpatel.....

mirka 23

Ja ni som odbornik, na to tu je RNG, nevezmem si na svedomie to, že sa ti potom urobia cysy... Ale ak sa ti to robí, tak by si s tým mala niečo robiť.
Ja len viem, že ne hormonálne veci treba brať Yam, Pupalku, Dong quai.

queen.emka21

no zas prehanat nemusis, keby boli take skodlive, ze by mali zanechavat nieco na detoch tak by ich asi nebrala kazda druha osoba.......a polovica deti by bola chora...dnes uz mame lieky na inej urovni.
viem ze nie su nic extra, ale radsej budem brat hormony ako keby som nikdy nemala mat deti.......
ak u nas existuje nieco co dokaze vyriesit moje problemy,a za normalnu cenu, sem s tym, rada sa hormonov zbavim. ale nechcem aby som skoncila pod sklapelom s cystami na vajecnikoch. pravy vajecik totiz odmieta pracovat ako ma......a po vynechani mendzesu sa mi hne drobia cysty......
skusala som uz aj ine leiky aj akupunkturu ak kade co a nic nepomohlo.....
ale kazdu realnu a normlanu radu prijmem, len aby bola pre mna dostupna