blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!

Príspevok v téme: blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!
hormony

je tu niekto s podobným problémom?
cvičím na orbitreku, jem zdravo od februára, kedy som vysadila antikoncepciu, nedostala som menzes 4 mesiace..telo mi nereagovalo na pohyb ani diety. znovu som nasadila antiku, moje hormony zošaleli, cvičím ako blázon, skoro nejem a moja váha len stúpa..som z toho zúfalá, je tu niekto kto má niečo podobné?
moc dakujem za každú reakciu

mirka 23

queen emka, každý sa lieči tak ako chce, ty sa liečiš horonmi, nech sa pači. Uvidiš aké to bude v buducnosti. Ja by som už hormony do svojho tela nedala, potom, čím som si prešla, viem, že je to svinstvo. Lekár sa ti smeje do oči, predpisuje HAK, lebo ma z toho peniažky. A nemusim ti pripominať, že hormony nechavaju nasledky aj na deťoch.

queen.emka21

a keby existovali lieky na super vyliecenie urcite by sme ich mali vsetci.
aj s obezitou, keby boli lieky od ktorych len tak schudneme vsetci by sme boli super stili....... ci nie?

queen.emka21

ahojte. ja len taky maly dodatok. Netvrdim, ze hormony su dobre, lebo niesu a kazdy z nas o tom vie, ale vodica ma pravdu.
Ked jej tie horony pomahaju, tak asi je to o.k.
ine by bolo keby jej skodili.
ja som sa pytala doktora co ked budem chciet mat deti, ale u mna je to naopak. ked vynecham tabletky, po krotych sa mi ma upravit mendzes, tak prvy mesiac kramy dostanem a potom zas nie, cize zas sa nasadi ina HAK. dali mi aj taku slabu ze som od nej mendzes ani nedostala........a ked nemam mendzes hned mam cysty
je to hromonalna porucha a neviem, nemam odskusane lieky ktore odporuca RNG, ale vyskusala som vela moznosti a zatial nic nezabralo, okrem hormonalnych liekov....
napriklad mna boli moji rodica vyrabat (splodili ma) v Bulharsku lebo mamka mala nizku telesnu teplotu a tiez nejake divne hormony a otehotneme v prvy den dovolenky, len co si "ohriala" telo.
a ani lieky jej netrebalo :-)

RNG

kedze som musel pre hromadu dovodov moje obchody na Slovensku zavriet, mozem vam odporucat miesta, kde si tie prosatriedky od stoviek zdrojov mozete objednat, lacne a kvalitne.
Hladajte na www.google.com a zadajte, co hladate(po anglicky, podla moznosti, to je medzinarodny globalny jazyk dnes)

Tam si mozete z roznych katalogovych obchodov menovane veci objednat. Mnohi tu na fore si uz objednali z Puritan.com alebo Swansonvitamins.com a inych

mirka 23

no vidiš a ja som to zohnala čo pisal RNG a funguje to velmi dobre, priam vynikajuco. Ja len som zvedava čo budeš robiť, keď budeš chcieť dieťa.
Ja lekarom neverim. Nepomohli mi a ani mi nepomôžu, práve naopak, dosť ma dodrbali.

vodica

mirka 23 a ako by si to riesila ty?? taktiez to beriem koli tomu ze inak nemam menzes a taktiez koli zvysenemu ochlpeniu. ked beriem, ochlpenie mizne, ked neberiem, vyzeram jak chlap.

obehala som 4 gynekologov a som pod dohladom endokrynologicky a nevedia mi pomoct.

skusala som uz hocijake prirodne voloviny ktore tu boli popisane a nic.

a tie veci ktore radi RNG (samoyrejme za rady vsetci dakujeme) su absolutne nezohnatelne a ak aj, tak velmi draho.

sa vam hovori ze ako si skodime a podobne... ale chcem vidiet ako by ste s tymy problemami dokazali len tak zit a neriesili to... ver tomu ze keby si mala take ochlpenie ako ja tak by si bola rada aj za to svinstvo

mirka 23

Tak to ti fakt pekne pomohli...nasadili HAK aby si dostala menštruaciu, no fakt sila, to dokážu len naši lekári, veď vec je vyriešená, nie? Nebudú sa predsa s tebou rok naťahovať... A potrebuješ ju? Čim dlhšie to berieš tým je to horšie pre tvoje telo. Keď ju budeš vysadzovať, tak veľa šťastia....budeš mať oveľa väčšie problemy.

hormony

mirka 23

ahojky, ale ja som vysadila HAK a znova mi ju Dr.nasadili aby som dostala menzes..takže ja ju používam ale to čo a prečo nejde schudnút, nikto mi nevie povedat.može to byť tou vodou.ja cvičím ako blázon,a uvedomila som si,že mam nedostatok tekutín..