Plesen na penise a jej prenos?

Príspevok v téme: Plesen na penise a jej prenos?
clip

Ahoj,
mam problem, ze moju priatelku pred par dnami svrbelo medzi nohami, isla ku gynekologovi a vraj tam má plesen. O dva dni zacal svrbiet aj mna a mal som podobne priznaky, ako ona, takze predpokladam, ze to uz mam aj ja. Natieram si to Canestenom a ak viete poradit, co este na to, tak prosim napiste.
Mam vsak aj problem, ze den pred tym, ako ju to zacalo svrbiet sme mali nechraneny styk, ked som to pravdeodobne dostal (som navyse momentalne na antibiotikach) a ide o to, ze sex bol aj oralny a zhruba, ked mi zacalo svrbenie, zapalilo sa mi hrdlo. Chcem sa tiez spytat, ci sa to nemohlo nejako preniest do hrdla alebo je to len zapalene? ;-)
Diky za radu

usiko

jedno s druhym, ide o zdravie, skus si pozicat peniaze...ak nie, tak si daj len ten canesten...ale ak mas plesen v tele, napriklad v traviacom ustrojenstve, vrati sa ti....a na to je ta tabletka....daj si krem a uvidis.....drzim palec

usiko

mitso, preco si tu tabletku nejdes kupit? mozno mas plesen aj v tele a vtedy ti len canesten nepomoze a potom sa ti to vrati, prenesies na dievca a podavate si.....

usiko

mitso,

male cervene skvrnky mozu byt tiez plesen,liecit vid to co som pisala hore....a partnerka ku lekarovi, alebo nech si kupi Gynazol krem plus Mycomax, alebo Canesten tbl. a krem, plus Mycomax...

usiko

ano, mohla to dostat od teba, lebo muzom sa to casto neprejavi, staci nejaka spora plesne kdesy za zaludom a partnerka ma problem, omnoho vacsi ako ty.....ale to sa nedozvies, podstatne je natierat Canestenom aspon tyzden, cely ten cas nemat sex!!!!!!!!!!tiez si kupte v lekarni tabletku Mycomax, za cca 5.5 eur, je to fluconazol, od jula je to volne predajny liek, zjedzte aj ty aj ona jednu a malo by to byt ok. to hrdlo, no, jedine, keby to bol nejaku stafylokok alebo nieco, treba vyter z hrdla....

mitso

potrebujem radu prosim....vyhadzuju sa mi cervene bodky na zaludi.mam aj jednu malu skvrnu cervenu..co to moze byt???prosim poradte