baza pod make up

mirka 23

Vichy som nemal. Ja použivam Max factor mirracle touch, je taký krémový a tiež dosť silno kryje alebo si dávam MF lasting performence, to je klasika tekutý. No a na make up si nedávam puder, ale práškový make up MF

bibba

dermablend od vichy.. a ty? ale uz aj ten som xcela zmenit... je az silnokryci, mozno by mi uz stacil nejaky taky lepsi stredne kryci make up. ale newiem aky

mirka 23

je vyborná tá báza, ti uplne vyhladí pleť, máš ju potom taku jemnučku. Veď keď budeš vo Fann alebo v DM, tak vyskušaj tester na ruku, uvidiš. A jj, je drahá aj ja som rozmyšlala, či si to kupim a poviem pravdu, nedavam si ju bežne, len vynimočne a mám ju už rok a ešte polovicu balenia mám. A tiež netreba davať všetko naraz, ale s časovym odstupom, aby sa to všetko nezačalo šupať (myslim krém, báza, make up)

bibba

jaaaj. lebo ja som bywala w dansku a to je danska znacka, tak bolo owela wiac gosh wyrobkow, preto sa pytam :) ale 550 je dost za bazu. staci ze moj make up stoji 20 eur. sakra :D je aspon dobra ta baza?

mirka 23

nie z dánska :D Z netovej parfumerie julia, veci su tam asi o 20% lacnejšie. Pozerala som tam teraz a tá báza tam stojí 15 eur, ale je momentálne vypredaná. Ak sa nemylim, tak vo fannku stoji asi 550sk?