mam sa jej narovinu opytat, ci chce mojho frajera?

klarita

maruskaa urcite sa to tej baby nepytaj cez net...to by ani nemalo vyznam..nevidela by si jej reakciu ci by ju to prekvapilo, zaskocilo hned ako by reagovala...urcite nie...a ja osobne by som sa to asi vobec nepytala nejakej kamosky ktora vlastne ani nie je kamoska v pravom slova zmysle len nejaka znama ...ak ju poriadne nepoznas...skor sa obrat na priatela on je ta blizka osoba s ktorou by si si to mala vydiskutovat.. ..len neviem v akom rozsahu mate tu krizu ci je to nieco vaznejsie ze sa neda teraz alebo nejake "hluposti"..?

Petuska B

maruskaa ak sa je to už chceš na rovinu opýtať tak určite nie online, ale z očka do očka- iba tak zistíš či ti hovorí pravdu a či neuhýba pohľadom. No mám pocit, že ty v sebe pravdu tušíš ale pravdu počuť nechceš, chceš iba aby ti niekto potvrdil lož. A to je na ho...

maruskaa

ked ja by som to chcela pocut od nej, normalne sa s nou porozpravat, nevyzera, ze by bola zakeracka, mozno, ak jej to poviem, tak to prestane robit. A mozno si to fakt len nahovaram, ale vzdy je to neistota. Radsej by som bola, keby bola ku mne uprimna. Najhorsie je, ked si ludia radsej nic nepovedia, lebo aj tak "vedia svoje" a pritom to moze byt uplne inak. Potom su na seba urazeni, ani nevedia preco, je to detinske. Ja by som si to s nou chcela raz a navzdy vysvetlit.

Petuska B

Moja ked ide o chlapa never ani najlepsej kamoske! Do oci mila - Nie, jasne ze nejdem po tvojom chalanovi, ved sme kamosky! A??? Ked ho chcem...tak ho chcem. Niektore baby su proste take. A on? Nie..Ked ju mozem mat, tak preco nie. Z naivity vyrasties, ked ta zivot parkrat vyfacka. Nepytaj sa nikoho nic, jej spravanie to jasne naznacuje ze po nom proste ide.

maruskaa

no neviem, ona sa stale snazi vzbudzovat dojem spravnej, milej, mudrej baby, a neviem, ci by chcela o tento imidz prist... ale je zase pravda, ze zo zaciatku sa kazdy ukazuje v dobrom svetle, ale ak pride nejaky konflikt, tak az vtedy sa ukaze charakter cloveka. ale fakt, to su uz len spekulacie, uz sa jej to konecne chcem opytat, joj.