mam sa jej narovinu opytat, ci chce mojho frajera?

maruskaa

ona sa ku mne sprava kamaratsky, je mila, ale aj tak neviem, co od nej mozem cakat, lebo fakt ju az tak nepoznam, poznam len jej kladnu stranku, ale neviem fakt, ci by bola schopna balit mi priatela. No zas, aj ked kamarati si to nerobia, tak mi zas nie sme nejake uzasne kamaratky, sem tam si napiseme cez icq, ale to je vsetko.

sweet_lolitta

ak chces vediet na com si a ona bude uprimna, tak sa to priamou otazkou dozvies. Pravda je najlepsia a nie domyslacky, to je fakt.

sweet_lolitta

chces sice pocut, ze je s nim len kamoska, ale co ak bude uprimna a povie nie? Si pripravena to akceptovat?

maruskaa

ak ho aj chce, len zatial si to az tak nepripusta, mozno az ked jej to poviem, uvedomi si (ak je uvedomela), ze naozaj sa podvedome snazi o nieco viac a pochopi, ze to je nespravne.

maruskaa

chcela by som vediet, ako ona v skutocnosti berie mojho priatela, mozno, keby mi to vyvratila a ubezpecila ma, ze je to len kamos, tak by som bola kludnejsia.

usiak

mirka 23, u manželky jedneho kamosa som si tym absolutne isty. A u frajerky druheho kamosa svoje sympatie ovladam, tak ako si napisala.
Maruskaaa, cez to ICQ aj ja komunikujem s frajerkami kamosov a je to v pohode. Myslim, ze je to v pohode aj u tvojho priatela. Sama si pisala, ze on je vlastne v pohode a podstata je v tom, ze si len s nimi dobre rozumie. Samozrejme to nezarucuje skutocnost, ze medzi nimi v buducnosti nieco preskoci ;-)