opalenie podla plaviek

Príspevok v téme: opalenie podla plaviek
cikitkaaa

je to trapne podla vas? lebo ja sa nedokazem opalovat ked mam na sebe plavky aspon vrch nech mam dole. koli tomu ani na kupalisko nechodim a myslim si ze je hrozne ked ma niekto biely zadok a prsia ani pred priatelom by som sa tak neukazala... co vy na to?a inak mam 21 rokov ... to len pre info kebyze s anikomu zdalo ze je to taky "detskyL"problem, jednoducho sa citim hrozne ked mam bedrove nohavice troska sa zohnem a vykukne mi odtial biely zadok.. alebo ked mam obleceny nejaky top a biele pruzky od ramienok.. no hroza...takze ked sa opalujem len doma na zahradke uz asi druhy rok. a samozrejme je ine ked som niekde pri mori, ale aj tam sa da opalovat hore bez... tak..? aky mate na to nazor

millli

Podla mna niektorym muzom ani nezalezi na vzhlade. Ked som chodila s byvalym, chodila som nahodena ako caja, niekedy elegantna, niekedy az velmi sexi. Sexi vtedy, ked som mala na neho chut. S nim to vsak, uz asi vedel, ze navrhne rozchod, nic nerobilo. Skusila som prist na rande aj lezerne, on nic, akoby si nic nevsimol. Vnimaju muzi to, ked sa pre nich pekne oblecieme?

millli

Vy chlapi ste strasne povrchni, som zvedava, ci aj ty si krasny, ze si trufas len na krasky. Mna by vsak zaujimalo, ci ten jej je cely opaleny, bez bieleho miesta.

stevve

mne osobne sa to na dievcatach nepaci, ale nevadi mi to,samozrejme nebudem si vyberat dievca podla toho ci je opalena podla plaviek alebo nie, tiez mi je divne ked tu niekto riesi take veci ako : ci nema ine starosti atd. ked sa pytala konkretne na to ci je to hlupe, myslim ze som odpovedal k veci,a uprimne tiez nemam rad ked si dievca zvykne po mesiaci na ztah tak,ze si neda na seba ani stipku zalezat, viete ako to myslim? prve rande musi byt dokonala a potom jej je to uz skoro jedno...nech dba primerane o svoj zovnajsok a presne, co napisala:nie ako 30 rokov po svadbe,take ja nemusim

majočkaaa

ja som este par rokov dozadu videla v nejakom quelle, neckermane, alebo v takychto katalogoch tie plavky, a stali tak do tisicky, ale v obchodoch s plavkami som ich nenasla, kazda predavacka po mne len cumela co chcem

ROBAK

cikitkaaa sa pytala na nazor OPALENIE PODLA PLAVIEK a nie na reci okolo toho tak nechapem co tu pisete o banalnych problemoch a starostiach - to nikoho nezaujima ale nic si z toho nerob cikitkaaa aj taki ludia su...

za8icka

o tych plavkach som uz citala davnejsie, takze podla mna su uz davno v predaji. Aj zenske casopisy uz odkazovali na obchody ze uz su. Tak skus sa popytat. Ja osobne som ich este nenasla

cikitkaaa

ja neviem co sa tu do mna obuvate.. pretoze slecna alebo skor by osm povedala uz "pani" usiko mi to napisala uplne ironicky a neodpovedala konkretne na tu otazku ale obkecala to z kazdej strany e ake vskratke ma chcela urazit, ze je to zamyslanie dietata a vsetko okolo toho.. ale nejdem sa tu hadat s nikym.. je pravda ze mi odpovedala len v jednej vete... s priatelom ak to chcete tak strasne vediet mame velmi dobry vztah. ale chcem sa mu pacit nie vyzerat ako 30 rokov po nasej svadbe, ze mi je jedno ako vyzeram lebo JA si dam na tom zalezat...a baby ak viete kde kupit tie plavky tak dajte vediet

marty6787

myslím, že tu rozoberáte úplne od veci niečo....čo na tom, že má taký ,,banálny,, problém? teraz ideme najskôr porovnávať, či má niekto ozajstný problém alebo hlúpy problém? či má starosti v živote, či ma ľahký život? nepýtala sa na váš názor na vážnosť jej problému...a to ze ma 21 a zdôveruje sa tu s takouto starostou neznamena ze nema problemy... mozno ma problemy, kde forum nepomoze...ale taktiez ma problemy, kde stacia nazory inych ludi z fora....tolko k tomu.
suhlasim so sminkarkou, tiez si porovnavam kolko som sa opalila dnes:)
ale ak by si rada sla na kupko aby si sa aj na zadku a prsiach opalila skus si zohnat plavky ktore prepustaju slnko. neviem ci su uz v predaji ale uz som to videla, ze vynasli take.