hemoroidy???pomoooc!!!

Príspevok v téme: hemoroidy???pomoooc!!!
mavi

Téma: hemoroidy???pomoooc!!! mavi
Dnes 16:02

prosim,poradte mi.mam problem-mam krv v stolici svetlu nestravenu.stolicu mam aj 5x denne,redšiu,hnačkovitu.nič ma neboli,nie je mi zle,ani pri vyprazdnovani,citim sa normalne zdravo,chuti mi jesť(až velmi :) ).vetri mam,a niekedy mi pri prdnuti aj ujde akoby krv s troškou stolice.bojim sa isť k lekarovi.aj obvodak robi na začiatku neake vyšetrenie?da sa niečo zystiť aj vyšetrenim krvi?dakujem

Kejtina

Ja som mala hemeroidy, mne dala obvoďáčka Detralex tabl. Výborne mi zabral. Mavi, píšeš, že máš krv v stolici, ja by som to vôbec nepodceňovala. Strachom nič nevyriešiš. Ja som mala aj bolesti žaludka, skončila som v nemocnici na chirurgii, robili mi kolonoskopiu. Tam mi lekár pichol injekciu tak som to zvládla. Aspoň viem, že mám črievka v poriadku. Nebojkaj a choď k lekárovi, treba to riešiť.

nikagold

asi mas len hemeroidy ak povies obvodnemu ze chces ist na vysetrenie posle ta k obycajnemu chirurgovi tam natrcis rit strci ti tam prsty trochu povrti a hotovo, nic to neni...alebo si kup v lekarni aspon mast na hemeroidy ak to neni vazne tak ti zaberie