neviem

Príspevok v téme: neviem
eeeee

ahojte, neviem ani do akej kategorie to mam zaradit... velmi by som chcela schudnut... schudla som uz dost, cele dni nejem, schudla som 13 kg, kazdy mi rozprava, nech uz nechdunem, ze uz som stihla, ale mne sa to paci, paci sa mi ako kila ubudaju :) teraz mam 50 ks a chcela by som mat minimalne takych 45 kil... je na tom nieco zle???

usiko

no, na tom je veru nieco zle...viem ze ta nepresvedcim a aj tak budes chudnut dalej, ale ja mam 162 cm a 48 kil a kazdy je z toho chory, ze vypadam hrozne..na fotkach mam velku hlavu a tenke telo.....ale ja papam normalne a neobmedzujem sa, takze je to o inom......vies, co ak este schudnes, budes mat problemy...zdravotne, s imunitou, budes mat casto plesne, mykoyu na jazyku, genitalnu, cudes slaba atd....a tohto sa budes velmi tazko zbavovat...ale ved ako chces.....tot je len moja skusenost, a milionov dalsich dievcat, ktore chceli byt chorobne chude.....

eeeee

ja viem, oni to nechapu preco chcem chudnut, ked uz vyzeram ze vraj dobre.. ale ja ked som videla ako vaha ide po par mesiacoch prudko dole.. chcem viac a viac..