Zosvetlenie chlpkov peroxidom

Zosvetlovac

No ja som si kúpila...Palette Color Shampoo odtieň 320 zosvetľovač...nájdeš to vo všetkých drogériách...je na ňom taká blondína a ten šampón je s makadamiovým olejo...včera som to skúšala...no najskôr som sa toho bála...ale nemala som sa čoho...postup je takýto...v tom šampóne máš 2 malé taštičky peroxidu...a tubu farby...tak zoberieš si jednu taštičku peroxidu a zmiešaš to s polovicou farby v tube.Ja som sa to bála nechať si to dlkšie lebo to smrdelo ako trvalá tak som si to nechala len 25 minút...ale najlepšie bude keď si to necháš aj 45 minút...podľa toho aké silno čierne máš chlpky...ak ich nemáš až také tmavé tak si to nechaj len 30-35 minút...No keď som si to dala tak som sa strašne bála že mi vybledne aj koža...ale nevybleda...no a pred tým ako si tu zmes dáš na ruky tak najskôr si riadne namoč ruky(všetko čo ideš peroxidovať)a neutieraj ich...potom keď si to dáš tak krúživími pohybmi si to masíruj asi tak 10-20 sekúnd...potom počkaj tých 30-35 alebo 45 minút a opláchni vodou a vyčisti mydlom...nemusíš používať ani rukavice...lebo to bude úplne biele...tak vyskúšaj to...ja to mám už na sebe ale som veľmi spokojná....super

danuska123

8 percenty nenajdes v lekrani iba v kadernictvach sa mi zda a zosvetluje aj pokozku nie len samotne chlky a ako dlho ? pred tym daj nejaky krem , nech nemas aleriu a dlho tak kym nie su chlpky svetle a fujcha su takeho problemy dost podstatne, napriklad sposobuju komplexy a komplexy narusaju psychiku cloveka dost vyrazne a to uz problem je.je to kozmeticky problem, stara sa o seba.ale nehadam sa, ja taketo veci neriesim :)