ploche brusko- cviky

Príspevok v téme: ploche brusko- cviky
ploche.brusk

ahojte, takze pridavam vam tu jedno video na brusko, cviky, o ktorom som si myslela ze je to hlupost, cvicit len 8 minut denne, ale stavili sme sa so sestrou a ona vyhrala. mesiac a pol cvicila osem minut denne na toto video a vazne ma sexi brusko! a to pri tom nie sme nejake stihle ale jej sa to vazne podarilo aj ked mala taky pivny pupok :) takze idem tu skusit aj ja, a pripajam vam to video, zaroven by sme si tu mohli pisat ako sa nam dari, popripade ake ine cviky ku tomu robite, su tu cviky aj na nohy, aj na zadok :) ja cvicim uz druhy den a poriadne citim ze svaly daju zabrat, ale pred tym si este pol hodinku zacvicim ZUMBA fitness, papam viac zeleninky, tak dufam dievcata ze som vam trosku pomohla :)

a mam este jedni otazku, pri tychto cvikoch, vacsinou je dvihnuta hlava, lenze mna uz po minute strasne zacina boliet krk z toho:( neviete nejaky sposob aby ten krk nebolel?? dakujem:)

www.youtube.com

zedina

Nie si sama :-) Prvy krat som zabehla 2km, teraz asi po 10 krat iba kilometer a dost.. Ale co sa svicenia tyka, tam vladzem cim dalej tym viac :-D

alzbee

Je toto mozne? :D cim dlhsie tie cviky cvicim, tak tym menej vladzem :D ved ked som ich cvicila prvy raz, tak som vydrzala ovela viac...ja som nejaka nepriamo umerna, lebo aj pri behavani som to tak mavala-cim castejsie som chodila behat, tym menej som vladala :D clovek by ocakaval, ze sa mu zlepsi kondicka a u mna pravy opak :-P

sissska

A NEBOLIA TA TIE KRIZE PRETO, ZE TO ROBIS NA TVRDEJ ZEMI? Skus karimatku alebo ja to robim na hrubej deke. Inak je pravda ze krize daju poriadne zabrat a ja ich robim uz treti den a na krku mam taku svalovicu, ze si musim dat par dni pauzu. A zaujimave ze z tych cvikov na zadok mam totalnu svalovku na prednych stehnach :(

allica

baby ja som skúšala tieto cviky ale len v zjemnenej forme /asi minutu/ a už 2.den ma hrozne bolia kríže... neviem čo robim zle, čim to môže byt?? proste stačí, že zopar krat spravim tzv.brušák a tie kríže ma dalej nepustia... :o( mam dost oslabene brušne a chrbtove svalstvo a preto som chcela s tym niečo urobit...

alzbee

lena251: no presne tak-aj ja si potom vycitam, ze kebyze som vydrzala, tak aku dobru postavu som uz mohla mat :D...no ale dnes bude uz 5.den, co cvicim:)) jeden den si davam brucho+zadok podla tych videi a dalsi den si davam ramena a chcem este pridat nohy...ale uz sa mi zase nechce:D :D

sissska

Ja som sa rozhodla kazdy den cvicit na ine partie, dnes to bolo brucho, vcera zadok a stehna, zajtra to budu ramena a ruky, len neviem najst cinky, kam som ich schovala? :-)

zedina

Urcite sa ti to podari, ale zevraj v takom pripade sa treba zbavit tuku, lebo svalstvo pracuje pod tukom... neviem presne ako to je, ale viem ze aj fitnesky sa najprv zbavuju tuku dietami :-)

lena251

zedina, nemam vobec ploche brucho. mam uz jedno dieta, ale nikdy som ho nemala ploche, hlavne ked som sa najedla. teraz aj ked sedim mam tam tzv. pneumatiku.neviem ci tuk, ale dost aj ta koza. takze sa musim snazit dvakrat tak. hmm, ja to viem. dufam, ze raz sa mi to podari.

lena251

alzbee ty si ako ja :) velmi chcem a potrebujem spevnit postavu. prinutim sa vzdy len do dovolenky cvicit, ale to nestaci len mesiac, to nic nie je vidno. a potom sa na to vyflaknem a kazdy rok si poviem aku som uz mohla mat postavu keby som neprestala. potrebujeme daco na povzbudenie. ale coooooo? :))

zedina

lena zavisi od toho ci mas aj tukove vankusiky na bruchu, ak ano, je to tazsie docielit tehlicky, ak mas ploche brucho od prirody, efekt bude vyditelny uz za par tyzdnov :-)