ploche brusko- cviky

Príspevok v téme: ploche brusko- cviky
ploche.brusk

ahojte, takze pridavam vam tu jedno video na brusko, cviky, o ktorom som si myslela ze je to hlupost, cvicit len 8 minut denne, ale stavili sme sa so sestrou a ona vyhrala. mesiac a pol cvicila osem minut denne na toto video a vazne ma sexi brusko! a to pri tom nie sme nejake stihle ale jej sa to vazne podarilo aj ked mala taky pivny pupok :) takze idem tu skusit aj ja, a pripajam vam to video, zaroven by sme si tu mohli pisat ako sa nam dari, popripade ake ine cviky ku tomu robite, su tu cviky aj na nohy, aj na zadok :) ja cvicim uz druhy den a poriadne citim ze svaly daju zabrat, ale pred tym si este pol hodinku zacvicim ZUMBA fitness, papam viac zeleninky, tak dufam dievcata ze som vam trosku pomohla :)

a mam este jedni otazku, pri tychto cvikoch, vacsinou je dvihnuta hlava, lenze mna uz po minute strasne zacina boliet krk z toho:( neviete nejaky sposob aby ten krk nebolel?? dakujem:)

www.youtube.com

ploche_brusko

alzbee - urcite zo zaciatku kazdy druhy den

ema- no 10 dni to nie je, ako som pisala na 4 den som nevedela vstat z postele, takze som mala pauzu tri dni, a vysledky este nevidim, je to strasne kratka doba na to aby boli viditelne vysledky

alzbee

A myslis, ze je lepsie to cvicit kazdy druhy den, aby som to zase neprehanala?:) lebo som uplny zaciatocnik-to ma len dnes napadlo, ze trosku by som sa chcela rozhybat:)

ploche_brusko

heh no men sa tiez najprv nechcelo, ale potom som to riesila tak ze som si na videu vypla zvuk, pustila si vlastnu rychli tanecnu hudbu, a to slo rychlo :D ale prve tri dni som si nedavala pozor, a cvicila som aj ked som mala svalovku, a na stvrty den som nemohla ani vstat z postele, takze aj na to pozor :)

alzbee

No baby dnes som prvykrat vyskusala tie cviky na brucho...ufff, no makacka...a hned za tym som si dala este aj cviky na zadok, co je tam video-no to mi dalo riadne zabrat. uz som sa az triasla a lialo zo mna ako z krhly :D no kebyze mam pevnu volu a toto cvicim kazdy den, tak verim, ze vysledky sa dostavia:)) len skoda, ze mi ta vola chyba...uz vidim, ako sa zajtra nato vykaslem, i ked by som si chcela spevnit postavu :-/ ah jaj, ale posnazim sa vydrzat...

ploche.brusk

no co, ako vam to ide? :) ja idem od zajtra na90dnovku, dnes som si poriadne nezacvicila, lebo je strasne horuco a to ja vtedy som rada ze lezim a ze zijem :) 10 min orbitrek, 8 min. abs na brucho a 10 min zumba fitness :) dufam ze do konca leta aspon trosku schudnem, nech pridem do novej skoly ako novy clovek :)

iwus93

ahoj flimo dajú sa stiahnúť ja som si dokonca spojila tie videá dokopy (brucho, stretch, zadok)...stiahni si program vdownloader a tam ti stiahne z youtube mp3, do mobilu, mpeg a ďalšie..to pochopis..stiahni si vdownloader je to dobrý program:)