ploche brusko- cviky

Príspevok v téme: ploche brusko- cviky
ploche.brusk

ahojte, takze pridavam vam tu jedno video na brusko, cviky, o ktorom som si myslela ze je to hlupost, cvicit len 8 minut denne, ale stavili sme sa so sestrou a ona vyhrala. mesiac a pol cvicila osem minut denne na toto video a vazne ma sexi brusko! a to pri tom nie sme nejake stihle ale jej sa to vazne podarilo aj ked mala taky pivny pupok :) takze idem tu skusit aj ja, a pripajam vam to video, zaroven by sme si tu mohli pisat ako sa nam dari, popripade ake ine cviky ku tomu robite, su tu cviky aj na nohy, aj na zadok :) ja cvicim uz druhy den a poriadne citim ze svaly daju zabrat, ale pred tym si este pol hodinku zacvicim ZUMBA fitness, papam viac zeleninky, tak dufam dievcata ze som vam trosku pomohla :)

a mam este jedni otazku, pri tychto cvikoch, vacsinou je dvihnuta hlava, lenze mna uz po minute strasne zacina boliet krk z toho:( neviete nejaky sposob aby ten krk nebolel?? dakujem:)

www.youtube.com

iwus93

ploche.brusko: tak to by som aj ja rada vedela:(...musíš sa dvíhať chrbtom a nemal by ťa bolieť a krkom len minimálne hýbať, ale to asi vieš sama:)...aj mňa bolí, ale s tým sa asi nič nenarobíme lebo ten krk je v napätí, tak ten krk bolí:(

jan21

to: ploche.brusk

krk ta prestane boliet az ked sa ti spevni sija a chrbat...:-)

neboj ak budes pravidelne cvicit strati sa to samo ani nebudes vediet ako..drzim palce

ploche.brusk

jan21: dakujem, je to super :)

midnight: ano poslem ti to, idem an to :)

a inak neviete ako to robit aby ma pri tom nebolel krk???

jan21

Zdravim vsetkych,

tu je podobne video :

www.youtube.com

je to tiez 8.min abs drill a mozete civicit zaroven s videom. Prip. si mozte urobit kombinaciu cvikov podla vasich moznosti, cviky na :

www.passion4profession.net

Tak vela zdaru !!!

Midnight

Mohla by si mi rposim ploche.brusk poslat tu dietu od Sesinky? asi sa na mna pri tom velkom zaujme zabudlo:))
rubuska@gmail.com

iwus93

alzbee: ak nevládzeš všetky cviky tak ich nerob...nemusíš všetky čo oni robia...skús postupne a potom to pôjde uvidíš:) ja som tiež v tom začiatočník a nevládzem, tak si oddýchnem a pokračujem.

alzbee

baby, priznam sa, ze ten text, co k tomu hovoria som si neprekladala, cize sorry, az sa blbo spytam, ale: tych 8minut vkuse ma cvicit aj clovek, ktory je uplny zaciatocnik? ved ja som zvykla na telensnej uz po jednej minute umierat :D :D

iwus93

mňa už trošku bolí to bruško keď sa zohnem tak z toho bude riadna svalovica:D...tie cviky pomáhajú určite a uvidíš podarí sa lebo základ je správne sa stravovať a veľa pohybu:)