ploche brusko- cviky

Príspevok v téme: ploche brusko- cviky
ploche.brusk

ahojte, takze pridavam vam tu jedno video na brusko, cviky, o ktorom som si myslela ze je to hlupost, cvicit len 8 minut denne, ale stavili sme sa so sestrou a ona vyhrala. mesiac a pol cvicila osem minut denne na toto video a vazne ma sexi brusko! a to pri tom nie sme nejake stihle ale jej sa to vazne podarilo aj ked mala taky pivny pupok :) takze idem tu skusit aj ja, a pripajam vam to video, zaroven by sme si tu mohli pisat ako sa nam dari, popripade ake ine cviky ku tomu robite, su tu cviky aj na nohy, aj na zadok :) ja cvicim uz druhy den a poriadne citim ze svaly daju zabrat, ale pred tym si este pol hodinku zacvicim ZUMBA fitness, papam viac zeleninky, tak dufam dievcata ze som vam trosku pomohla :)

a mam este jedni otazku, pri tychto cvikoch, vacsinou je dvihnuta hlava, lenze mna uz po minute strasne zacina boliet krk z toho:( neviete nejaky sposob aby ten krk nebolel?? dakujem:)

www.youtube.com

ploche.brusk

iwus: nemas za co :) no treti den bol makacka, ako vravim dnes si davam pauzu lebo uz len ked sedim tak ma bolia hehe :) ped zajtra zacinam aj s dietou, ktoru mi poslala sesinka o ktorej pisala v inej teme, co kazdy tyzden vynechavas cast jedla, tak uvidime. mam 169cm a 69 kg, chcela by som dat dole na tych 60, ale o vahu mi az tak nejde ale skor o celkovy vzhlad, snad sa to podari :)

iwus93

ja som to včera cvičila a musím uznať že je to poriadna makačka:D...mám síce pekné bruško ale tieto cviky určite budem cvičiť aby som ho mala krajšie.
Pre ploche.brusko ďakujem za tento odkaz...tieto cviky určite zaberajú keď cítiť pri cvičení svaly, ktoré sa precvičujú. Skúsim aj cviky na zadok a nohy:)

ploche.brusk

takze nikto nic? ja na sebe makam treti den a uz zacinaju ma boliet svaly...takze asi dam den rpestavku... :)