Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MMS kvapky

Faith Healer

Boža neblbni...však to sú nepríjemné chemické zlúčeniny čo leptajú kožu a sliznice...hádam nebudeš tak primitívna aby si do seba liala nejaké bielidlo....dfm že nechceš patriť k "savopičom" !!!!!

invivomagazin.sk

Boza571467

Ikj :dobrý deň ! Chcem sa opýtať či to stále užívate ešte?už som tu písala že som to v minulosti brala a potom som to prestala to bolo asi 2010 a teraz som po chemo chcem to znovu začať užívať

Faith Healer

Philips nepýtaj sa tak hlúpo :-)
predsa zažila vlastnú smrť lebo sa liečila s tým ...AZT??? či čím

svetfungujezle

faith healer s tebou sa vobec nebudem bavit. Ja viem svoje lebo som si to zazila na vlastnej kozi. Maj sa krasne

Faith Healer

svetfungujedobre...také hlúposti a primitívnosti sem láskavo nepíš....vieš aj o AIDS veľké oné a vypisuješ sem sprostosti, že na čo umierajú ľudia liečení na AIDS...

svetfungujezle

aids ani hiv neexistuju je to cele hlupost. Ludia ktory mali diagnostikovane hiv zomieraju na vedlajsie uciniky zidovudinu (AZT) ktory je ,,liekom ,, na hiv. Dlhodobe niekolkorocne uzivanie kompletne znici imunitu hlavne kostnu dren, hrozi tam aj acidoza pecene ktoru ked si clovek odpasie neprezije. Neverte tomu prosim. Ja sama som Zidovudin uzivala je to peklo.

boza571467

ja sm to sice uzivala v r 2010 a poviem Vam ze nemozem povedat ze by to nebolo dobre! citila som sa lepsie dokonca som aj schudla . Brala som to 8 krat denne po hodine tusim postupne som vysla az na 6 kvapiek ale to som uz vracala tak som s tym prestala .uz by som to aj znovu uzivala ale ten kto mi to zohnal ten chloritan uz zomrel tak neviem si to zohnat ci to mam objednat tu na tejto stranke.V r.2017 som mala poeraciu cisty z vajecnikoch r 25krat 30cm bola zhubna druha bola o polovicu mensia mozno keby som to uzivala by sa to nestalo neviem povedat uz som po chemo 4 mesiace zatial vhsledky mam dobre. teraz mam vseliake problemy s pohybovym ustrojenstvom prosim Vas napiste mi co si o mms myslite aj skusenosti.Dakujem

boza571467

ja sm to sice uzivala v r 2010 a poviem Vam ze nemozem povedat ze by to nebolo dobre! citila som sa lepsie dokonca som aj schudla . Brala som to 8 krat denne po hodine tusim postupne som vysla az na 6 kvapiek ale to som uz vracala tak som s tym prestala .uz by som to aj znovu uzivala ale ten kto mi to zohnal ten chloritan uz zomrel tak neviem si to zohnat ci to mam objednat tu na tejto stranke.V r.2017 som mala poeraciu cisty z vajecnikoch r 25krat 30cm bola zhubna druha bola o polovicu mensia mozno keby som to uzivala by sa to nestalo neviem povedat uz som po chemo 4 mesiace zatial vhsledky mam dobre. teraz mam vseliake problemy s pohybovym ustrojenstvom prosim Vas napiste mi co si o mms myslite aj skusenosti.Dakujem