Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MMS kvapky

boza571467

Dobry den! chcem sa opytat ci staci si kupit len chloritan sodny v obchode a potom to po kvapkach aktivovat s citronom alebo kyselinou citronovou roztokom?Dakujem

miroooo

dobry den chcem sa spytat ci mms kvapky moze pouzivat aj moja manzelka.ma vrodenu trombofiliu je tehotna a picha si fraxiparin na, riedenie krvi.. ak by ich mohla pouzivat tak v akych davkach?

Mia59

Ja som uzivala MMS este pred hadam 6rokmi.mozem povedat,ze od vtedy nemam chripku a ani alergicku nadchu.robila som si vyplachy v nose.pred tym to bolo moje utrpenie.no niesom si ista ci len to pomohlo.lebo zmenila som celkovy styl zivota.zmenila som stravocaciw navyky a aj som zacala pravidelne cvicit vo fitku.precitajte si aj o lekarovi Jim Humbl ktrori liek vynasiel.

Faith Healer

teda BJ2...to sú perly Tvojho ducha?? MMS ich ruJnuje...kde chodíš na takéto debility ???
Alebo ako sa vraví skoro všade...čo to berieš za matroš???

Faith Healer

GS2...najhorší sú takí ako Ty....čo si myslia že všetko vedia a v pohode by nahradili doktorov, ktorí nevedia ani len to že nejaké MMS sú liek úplne na všetko...

BJ_2

No vsak prave preto, od "odbornikov" co najdalej. Hlavne od lekarov. Cokolvek co si preslo vymyvanim mozgu zo strany farma-mediciny, je rizikove. Nielenze su to chamtivci, co zapredali dusu za peniaze, ale cielene blokuju rozne ucinne postupy, za ktore nedostanu zaplatene.

Nastastie, su aj vizionari a inteligentni ludia, co si vsimli, ze MMS funguje, minimalne lepsie nez antibiotika. Zaujimave, ako ludia hltaju lieky a rozne pilulky, ktore maju radu neziaducich ucinkov.
Pride mi usmevne, ako manipuluju s pravdou, napriklad antiparazitalny ustav spravil testy na mysiach, ze MMS nefunguje a nevyliecilo im malariu. Ked som im napisal, ze vo zvieratach to funguje inak, lebo si vedia vyrabat antioxidant menom vitamin C, takze jasne ze im to nebude fungovat, a davky treba niekolkonasobne navysit, tak uz nereagovali. Proste to odignorovali.

Takto to funguje. Oni chcu mat svoju pravdu, aby dominoval farmaceuticky priemysel. Taka vec, ako MMS ich rujnuje.