MMS kvapky

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Kubo11

Ľudia preboha načo ste chodili do školy, načo vám je mozog, keď ho nepoužívate ?
MMS alebo CDS je v poslednom období horlivo predávaný, propagovaný alternatívny bullshit používaný na liečenie hepatitídy, malárie, herpesu, tuberkulózy, rakoviny, sklerózy multiplex, AIDS a pre všetky najobávanejšíe choroby, ktoré strašia ľudstvo posledné desiatky rokov.
www.lovcisarlatanov.sk

SisaZv

Dobry den,

Prosim Vas ma niekto skusenosti s vnutornym uzivanim MMS na zlateho stafylokoka?
Usadil sa pri titanovom bedrovom klbe po operacii.
Nic nezabera, skusali sme uz ozaj vsetko ( hlavne Mnozstvo antibiotik....)
Rada by som sa s niekym o tom realne porozpravala.

DAKUJEM za akukolvek radu.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Marosko-n

MMS a CDS funguje ako agresívny likvidátor všetkého živého.

GGW liečivá voda funguje ako podporovateľ všetkého živého !
Ale rozlišuje naše bunky od parazitoch, vírusoch,bakteriach , nanovírusoch, červov v našom tele.
Má tú zázračnu schopnosť nášmu telu pomáha a patogény ničí.
GGW liečivá voda - Je to objav Nového tisícročia.
MMS a CDS sú radikálne , ničiace aj naše telové bunky.
Tí čo GGW liečivú vodu pravidelne užívajú , nikdy nepotrebovali za 17 rokov takú radikálnu chémiu.

prav

Viera234 za rok, az do nejakych 8 rokov v pripade metastaz si spomen na toto znamienko. Znamienka patria do ruk odbornikom. Vela stastia.

BJ 2

Diky za skusenost. Treba si dat ale pozor, na sposob aktivacie, hlavne pokial sa to pouziva vnutorne.

A takisto treba spravny postup aj pri vonkajsom pouziti, inak hrozi poleptanie, alebo pri aktivacii vdychnutie vyparov, mohla si napisat aj ako si to pouzivala.

Viera234

Môžem vrelo odporučiť. Mne vďaka mms zmizlo veľké čierne znamienko, ktoré som si chcela nechať chirurgicky odstrániť. Pravidelne som si ho natierala a ani neviem, kedy odpadlo. Kolegyňa má asi deväťročného syna, ktorý mal na pravej dlani bradavicu veľkú asi ako dvojeurovka. Najprv navštívila lekáreň, kde jej odporučili rôzne prípravky a mastičky. Nič nepomohlo. Potom návšteva lekára, ktorý odporučil vyrezať. Skúsila obklady s mms. Vždy keď obklad vyschol, vymenila ho za čerstvý. Po piatich dňoch nebolo ani stopy po bradavici.

Anasama

Ludia nesrandujte.to je vazne! Nik nie je plateny preboha, len si precitajte viac o tom. Lepta to v tele sliznicu.je to jed.nikym nikdy nepotvrdene, ziadny vyskum nic! Tie ich seminare stoja stovky eur a kvapky aj 60eur. Iba zarabaju na chudakocg chorych a este horsie je ze hlupi ludia co naletia a pchaju to svojim detom! Je mi do placu.
www.lovcisarlatanov.sk

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.