Asi by som si mala svihnut...

Príspevok v téme: Asi by som si mala svihnut...
Majka__

uz x krat som zacinala chudnut ale vzdy nie prave najlepsim sposobom. takze ako som zacala, tak som aj rychlo skoncila a napokon pribrala na uctihodnych 80,5 kg (ked som zacinala chudnut, mala som nejakych 75 kg asi). nestanovila som si pevny ciel. na stranke Mira Veseleho som si vypocitala BMI so svojimi udajmi (obvod pasa - hups... 105 cm) a tak (podotykam mam 21 rokov). podla tejto stranky by som mala schudnut tak na 66 kg (co je fakt moj krasny ciel, ale ho dosiahnem az tak na vianoce alebo kedy). ale tu postavu by som si chcela spevnit. kupila som si pekne saty (na sestrinu svadbu) a boli mi tak akurat. ale do nich by som potrebovala si trosku spevnit postavicku. ale zhurta ist nechcem...

inač.mám.18r

nejesť sladké,nejesť biele pečivo len tmavé
veľa vody,jesť z malého taniera a pomaly
viac ovocia (pozor na banány)
viac sa hýbať,napríklad nechoď na bus ale pešo.
Ja som to robila,ale som aj brala laxatíva lebo som mala zápchu,a za 2 mesiace boli 10kilo dolu t.j. mala som 65kg schudla som 10kg a mám 55kg a som si už na to celé zvykla strava pohyb i liek taže tak so mnou.

sosidza

ahoj majka,myslim,ze my sme swi uz pisali,ja som mala skuskove,tak som sa ladovala cokoladou a nic nejedla pomaly okrem sladkosti-uz mesiac prazdninujem a staram sa o seba,zdravo sa stravujem,behavam a cvicim doma-vaha ma nezaujim,citim sa fajn,pevnejsia-ty si kupovala tu permanentku,nie?vyuzivas?a hlavne papaj,zdravo a primerane a pohyb-iny recept nie je

karlicka

ahoj :)
ak máš problémy so stolicou,zjedz každý večer dve jablčká a zapi ich ovocným čajom.
ráno sa dostavia výsledky

majka__

no napr. prispevkami tych, ktori dokazali aj napriek problemom si stravu upravit a zvladnut. alebo napr. od tych, ktori vela dietovali, pribrali kvoli dietam ale napokon to zvladli. a ked aj uplne neschudli, aspon trosku pohli metabolizmus. totiz zacinaju mi mensie zdravotne problemy kvoli nedobrej strave (tvrda stolica a tak) a preto to musim riesit. a ja uz neviem ako. a snazim sa dost, ale ta... asi nie vzdy dost.