Kojenie vs. posilnovna

odpovedam

Niekto to pisal o cvikoch urcenych pre cerstve mamicky. Tak mozno keby si skusila tie :-). Chapem, ze ti to chyba. To by chybalo aj mne. Pilates som nikdy necvicila a priznam sa, ze ani poriadne nepoznam filozofiu toho cvicenia. No ak nepredstavuje privelku zataz, tak preco to neskusit? ;-)

ele

Dakujem, vies nikto mi neveri ze som nedavno rodila, som taka ista stihla ako pred porodom. Ja som cely zivot cvicila, preto mi to chyba :-)A co taky pilates? To su lahke cviky, nie?

odpovedam

Ja ti to velmi neodporucam... som aktivny sportovec a aby sa ti kyselina mliecna do tela po cviceni nevylucovala, to chce riadnu disciplinu a nacvik, aby si nezanedbala nic. Je potrebne mat aj vhodne sportove oblecenie, merat si pulznu frekvenciu, pred a po cviceni strecing a dostatocne vyplavovanie kyseliny mliecnej. Ak si zaciatocnika, tak ti odporucam radsej trosku pockat s posilovanim. Kyselina mliecna sposobuje unavu a tak by sa mohlo stat, ze po posilovani sa vobec nebudes citit tak dobre, ako by si ocakavala. A babo ta potrebuje :-).

Verpec

Prepacte ja som ale tlk, pisala som pod prezyvkou ele... Chcela by som sa jej ospravedlnit, ja som vyrastala v decaku medzi ciganmi, tak preto sa takto chovam, namala som vzor rodiny :-( Aj medicinu som vystudovala len vdaka tomu ze som na dialnici vtakov fajcila. Zijem sama tak preto sa neviem k ludom chovat, rozpravam sa len so svojou mackou, no ta mi neodpoveda, fakt mi je to luto :-(( A uznavam ze endorfiny sa vylucuju v mozgu pri cviceni a nasledne su krvou dopravene do materskeho mlieka, tak radim Vam mile mamicky este chvilu pockat s cvicenim :-)

ele

Ospravedlnujem sa, som krava, ze sa pustam do cudzich a verim, ze mi odpustite. Draha Verpec, vies, mne mlieko udrelo do hlavy a sex som nemala uz dlho, lebo od porodu ma muz nechce, tak som z toho nejaka podrazdena. Az teraz som zistila, ze endorfiny sa vylucuju aj pri sexe, takze vsetky zeny, co maju sex by mali otrasne mlieko, ale ja som skor na meeenezmeeent orientovana a aj nadavat viem len po anglicky, tak ine veci neviem.

sinthia

Draha Verpec, ty si asi nepresla procesom socialnej integrity, ked nedokazes konstruktivne komunikovat s ludmi. Podla mna otazka, ktoru polozila ele dava logiku a je na mieste, neviem preco by mala byt ako ty pises "MENEJ INTELIGENTNA". Toto forum vzniklo preto aby sme si pomahali a nie hned pri prvom kontakte cloveka znackovali za hlupeho a este k tomu bezdovodne. Tak sa prosim ta spamataj, alebo este lepsie, zacni navstevovat psychologicke sedenia kde ta naucia ako komunikovat s ludmi.

ele

A kde som ja prosim ta spochybnila ze si lekarka? Ved hovorim, teba asi matka nekojila, ked trpis komplexmi. A ty sa douc gramatiku ty Mudr. chi chi..

ele

verpec a ty si na mne budujes svoje mizerne sebavedomie ci co? Ked sa endorfiny vylucuju do krvi, logicky mi z toho vyplyva ze aj do mlieka. Ja som skoncila management, prave preto sa pytam na fore kompetentnych osob. Jasne, inak takym ludom ako si ty sa ludovo povie SEDLIAK.... Fuck off!

ele

jajka, len trosku posilnit svalstvo, chudnut nechcem, lebo uz som aj tak dost chuda.
Verpec, pri cviceni sa vylucuje endorfin, ludovo povedane hormon stastia..

Verpec

Morfin? To mas odkial? Pri cviceni sa vylucuje kyselina mliecna, ktora prejde do mlieka a dietatu potom nemusi chutit.