Dobry zubar v Nitre

dischel

Dr.Hecht nikdy viac, zle mi nasadil korunku, musim si ju dat nasadit nanovo a samozrejme aj zaplatit novu, ako clovek je fajn, ale ako zubar ma sklamal...

Nitrianka

Ja tiež hľadám zubára v Nitre pre syna - stredoškoláka, detská ho už vyradila a neviem mu nájsť zubára
na Chrenovej. Skúšali sme u MUDr. Jurkovičovej a sestrička nás aj
objednala na preventívnu prehliadku
a keď sme prišli na preventívku
po 2 hodinovom čakaní ho bezdôvodne
nezobrali a pritom tvrdila, že ho
p. doktorka zoberie do starostlivosti
a dala mu termín na preventívku.
Keď som sa spýtala, že prečo ho
nezobrali, vraj je to rozhodnutie
p. doktorky a odmietla sa s nami baviť. Absolútne tomu dodnes nerozumiem a
tak stále nemáme zubára.
Inak sestrička veľmi nepríjemná
a p. doktorka ani neviem, lebo sme
sa k nej ani nedostali.

miruka

No ja som bola tiež u Svoreňa a tiež mám pocit, že tie peniaze nestoja za tú prácu a ide im len o biznis.Jedno čo skonštatovali, že treba všetky zuby prerobiť a ešte ani rtg snímok nevideli. Tak o čom to je. Za vstupnú prehliadku s dentálnou hygienou, ktorá bola otrasná som zaplatila 230 EUR no skoro som odpadla. Nikdy viac k nemu. Určite sú aj kvalitní zubári za normálne sumy.

Ratka

MUDr.Hechtová a MUDr. Hecht sú naozaj vynikajúci lekári. Majú aj vynikajúcu dentálnu hygieničku. Na tvojom mieste by som začala u nej.

ivii

no ja som prave chodila k MUdr. Svorenovi a prestupila k MUDr Hechtovi ,pretoze som vobec nemala pocit ,ze kvalita roboty u MUDr Svorena stala za tie peniaze , naopak u MUDr. Hechta som spokojna je podstivy ,cenovo dostupny ,ma moderne vybavenie aj kvalitnu pracu

gara

MUDr.Hecht by mal ísť na exkurziu MUDr.Svoreňovi aby videl,čo znamená byť TOP zubár v Nitre.Je to síce finančne náročné,ale ušetriť peniaze a dať si sfušovať zuby za manej,je určite nemúdre riešenie.MUDr.Svoreň má najšpičkovejšie vybavenie,prístup aj profesionálnu prácu a za takéto služby si môže dovoliť mať aj najdrahší cenník v Nitre.

lampáreň

rajčo: Taká situácia sa rieši jednoducho, zoberieš si kartu od zubára a ideš k inému. Zubárov je veľa.

rajčo

Sestrička u MUDr.Hechta je otrasná, pacient sa niečo slušne spýta a ona neodpovie, dokonca zloží telefón.Takéto správanie je absolútne neprofesionálne. MUDr.Hecht musí mať obrovskú klientelu, keď si môže dovoliť mať takú sestričku, ktorá mu odháňa pacientov.