oklamala ma kadernicka!!!!!!!

Príspevok v téme: oklamala ma kadernicka!!!!!!!
carrie

Dala som si v kadernictve predlzit vlasy keratinom.Vlastne som si to davala uz druhy krat.Jasne som jej povedala ze chcem tie 65centimetrove vlasy.Ked mi to robila zdali sa mi nejake kratke no dozadu som poriadne nevidela a ona odtial zacinala.Takmer som po skonceni odpadla.Ona mi dala vlasy pod lopatky!!!A to som si zaplatila za tie najdlhsie.Ked som sa jej spytala preco mi to spravila len sa usmiala ze vlasy si musia najprv zvyknut na to ze su dlhsie (neviem preco ked som uz pol roka dlhe mala a dobre to vedela)A vraj mam prist o tri mesiace zaplatit 400eur a potom mi da tie dlhe.No neporazi ma?Je to jasny dokaz toho ze na mne chcela zarobit!!Nie som milionarka peniaze mi nevratila a reklamacie neprijima

Sesinka

Ja by som tu kadernicku asik sfackala na mieste..urobila si blbost ze si jej za to zaplatila,si jej mala povedat ze ak mi to neopravis tak ti nezaplatim za to...No co uz je neskoro...ale ak by si chcela mozem ti pomoct,objednavam 66cm prave vlasky z keratinovym spojom..200 pramenou za 166eur..a napojila by ti ich nejaka ina kadernicka,urcite neaka spolahlivejsia v tvojom meste..a ucite za to nevyhodis 400eur

ellie

carrie.. hmm.. bez toho bloku si ozaj trocha bezmocna, no aj ja ti radim aby si sa nedala a ukazala jej, ze to myslis naozaj vazne !! inak ani ja nemam dobre skusenosti s kadernickami.. asi pred dvomi rokmi som za jeden den bola az u styroch (!!) kadernicok..

aknitka

je mi ťa fakt ľúto. ale keď nemáš ani bloček tak veľa nezmôžeš. ja by som to ale určite skúsila na obchodnej inšpekcii. tiež by som tvrdila, že mi bloček odmietla dať aj keď som si ho pýtala. pošli jej kontrolu z hygieny, z daňového. napíš do telky nech o tom urobia reportáž. otravuj ju do nepríčetna. a nedaj sa. držím ti palce.

usiak

a mne sa viacej páčia baby s kratšími vlasmi. Teda tie tvoje pod lopatky by som povedal, že sú akurát :o)
Netráp sa už tým. Ber to z toho lepšieho hľadiska, že ti ich neostrihala na ježka ;)

carrie

Inak ona nerobi v kadernictve,ona mala inzerat tu na nete ze pride spravit vlasy domov.Zaujmave je ze ho uz stiahla.Bola ku mne taka mila ze som jej uverila.Bola som strasne naivna ani jej meno neviem.

carrie

Bohuzial blocek mi nedala :((( Najhorsie je ze som vyhodila peniaze ktore som si horko tazko nasporila.A mozem sporit dalej aby som uz konecne mala vlasy po pas ake som chcela.Ked si predstavim ze ak by mi to robila ina kadernicka uz som to davno mohla mat,tak ma ide od zlosti roztrhat.Ved ona mi dala vlasy ktore su este kratsie od tych ktore som mala nasadene predtym.Chcela som predlzit nie skratit.Rozhodne to tak nenecham.Este ked si predstavim ten jej spokojny usmev.....no fuj.Keby ste tak vedeli ako som sa na tie vlasky tesila a ako som poctivo sporila vsetko dobre som si odoprela ani na dovolenku som kvoli nim nesla len aby som usetrila.Je mi z toho do placu.Ako si to preboha mohla dovolit?Ved som si zato zaplatila a jasne som jej povedala dlzku.No normalne mam z toho depku.Teraz mozem zacat sporit odznova :(((((Lenze do si nenasporim ani do Vianoc.

usiak

ako bolo napísané, najdôležitejší je blok, čo je vlastne doklad o tom, že si tam sliužby využila. A Slovenská obchodná inšpekcia by ti moc nepomohla, mohla by akurát tak vykonať v kaderníctve kontrolu, ale vymôcť zaplatenú sumu môžeš jedine súdnou cestou.
Ja by som skúsil stále tam chodiť, zdržať sa tam čo najdlhšie a počas jej práce, keď tam má zákazníčky, si pýtať, čo ti patrí. Možno si povie, že Ti to radšej dá, ako by si mala nechať znepríjemňovať robotu a odháňať zákazníčky.