Alkohol a mozne tehotenstvo..

mirrialle

nathalka som zazrakom tehotna..v 6tyzdni.. sam lekar hovori o tom ze je to zazrak po udalostiach poslednych tyzdnov

aknitka ja mam 18(skoro 18)priatel 29 tam nejde o ten vek ani tak proste bojim sa ze to nezvladneme potom s vychovou a tak..priatl je sam nema rodicov nikoho stale pracuje..ja byvam so starkou a mojim mladsim bratom.. cela domacnost je na mne kedze moja amam pracuje dlhodobo v zahranici..a k tomu mam teraz zlomenu nohu a proste neviem ako to bude dalej

aknitka

aj sestra s tým mala problémy, ale aj doktorka jej povedala, že jedného dňa to prejde. si predstav že by ťa tak boleli až do pôrodu :-)). držím palce nech všetko dobre dopadne.

mayyyka

dakujem trochu si ma upokojila asi je to u kazdeho individualne....mne len bolo cudne ze ma strasne boleli a zrazu prestali...

aknitka

podstatné je, že nekrvácaš, nemáš kŕče v podbrušku, prípadne iné náhlu zmenu zdravotného stavu. všetko ostatné je OK.

mayyyka

no doteraz som ziadne problemy nemala :( neviem...a ste sa chcem opytat ci je normalne ze ma v 6 tt zrazu prestali boliet prsia a zmensili sa ci je to normalne..dost sa bojim :(

aknitka

môže ísť o hemoroidy, ktoré sú v tehotenstve veľmi časté. ak sa ti to stalo naozaj prvýkrát tak by som na tvojom mieste šla radšej k lekárovi, či sa naozaj jedná o hemoroidy. určite ti odporučí faktu čípky a mastičku. treba veľa piť a jesť pestrú stravu, aby si nemala problém so stolicou.