neviem uz co mam robit

nelly71

pre cokoladka 898:

užívam 9rokov lieky AD+benzo,trpím genaraliz.úzkostnou poruchou,agorafóbiou a mala som v minulosti aj veľa panic.atakov,ale necítim pri liekoch vôbec zlepšenie,chodila som aj na psychoterapiu,ale 2x-3x do mesiaca mi to veľmi nepomáhalo,mám hrozný strach chodiť sama von,tak ma chce lekár poslať na "dovolenku" do zálužia ,malo by ísť o 6týždňovú psychoterapiu,aké to tam je,pomôže to???Nikdy som nebola na psychiatr.liečení,chodím iba ambulantne a mám z toho zmiešané pocity...,prosím radu!!!!!dakujem

cokoladka898

ahojte, tak uz som doma. konecne. citim sa uplne super. evy teba som sa chcela opytat este na nejaky dobry film, tu gotiku uz mam stiahnutu tak si ju idem pozriet...daj este nejaky napad na dobry film, dikes...papik

cokoladka898

som zas doma ale len na priepustke, uz mi je zas o nieco lepsie tak dufam ze coskoro pojdem uz aj domov na stalo.

evy teba som sa chcela spytat na nazov toho filmu z psychiatrickeho prostredia co som si aj zapisovala na pracovnom ale neviem kde som ten listok zalozila....pripomenies mi ten filmik prosim?vdaka