Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena

Príspevok v téme: Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena
necitim sex

Dobry den, mam 21 rokov, sexualne zijem od 17. som vzrusena cca 3x v tyzdni ale dosahujem orgazmus jedine ak ma partner tam dole draydi yvonku rukou a penis NIE je vo mne. Uz som zufala z toho, ze sex a samotny pohyb penisu vo vagine ma nijako ani minimalne nedrazdi, a to som tam dole dost uzka. skusali sme teda zapojit to drazdenie rukou ku sexu, aj ine praktiky, vyskusali sme vsetky polohy z Kamnasutry, no vysledok ziaden---zacalo ma vsetko bavit az ked zo mna vytiahol penis. Proste sa citim akoby mi bol jeho penis uplne nanic, a to nie je maly.

Mam 20 rokov a uz 2heho sexualneho partnera, no rovnako ako pri prvom ziadne drazdenie vaginy pri sexe necitim a uz som z toho seriozne smutna, lebo vzdy som len hrala divadielko ked som si to xela uzit som si uzila jedine predohru a cely sex mi vobec nic nepriniesol, ani keby sme neviem co zapojili do toho. Proste akonahle mam penis v sebe, moje vzrusenie dokonca klesa, ale je zaujimave, ze stale som vlhka. a ze stale ma nepresla chut, potom mi partner snad ani neuveri ze z toho cely cas fakt nic nemam:/ no proste akonahle je vo mne dnu penis necitim ziadnu rozkos, pritom mi na penise samotnom vobec nic neprekaza, a nahe muzske telo je pekne.

Prosim Vas, ako je mozne, ze ked som zdrava aj telom aj dusou mam tento divny problem? ziaden pozitok zo sexu aj napriek tomu ze som casto vzrusena? preco ten penis ako keby necitim? hoci nie je maly? ako dosiahnut aspon pocitenie drazdenia? A je mozne ze mam skratka necitlivu vaginu? Dakujem za vase rady. A ak je pravda taka kruta ze s mojou vaginou ma penis drazdit niky nebude, kludne mi to napiste, potrebujem vediet pravdu. Dakujem krasne a prajem Vam pekne leto:)

necitim sex

pardon zmena nicku tam mal byt moj nick som omylom skopcila tvoj:)

ked mam problem, ktorym trpim, musim ho povedat, to je cesta ku rieseniu, komunikacia, aj s partnerom aj s doktorom...preco by mal mat partner falosny pocit ze som spokojna, ked som NIKDY necitila ani drazdenie? Moj partner je inteligentny, problem pochopil a chce mi pomoct.

pipinocka

tak ja sa snim milujem a mne to nic nerobi a ja mu to nemam podla teba povedat??? prepac ale takuto radu nedodrzim, kedze vo vztahu a zvlast pri sexe je zakladna komunikacia...nechcem aby vztah zlyhal tam. aj tak by zistil ze ma to nikdy nedrazdilo kebny som mu nevedela dat priklad na to, co sa mi kedysi "pacilo"...

pipinocka

radsej mu to nehovor..a gynekologicka ti co povedala... ak tak tak mu povedz ze v poslednom case no asi ani to nie je dobry napad

necitim nic

janekMY33: skusim, no len to analne ma az tak nelaka ni partnera, na to este musime pozbierat odvahu a zahodit predsudky...:(((

oralne ma to tiez nedrazdi:(
len rukou:(
a vzdy za tym pride ten...sex...kazdy chlap, bez ohladu nato , s kym budem chodit, ho bude chciet aja z toho nic nebudem mat:((( a priotom nie som vybabrana ako tie mrchy co chcu kupovat darceky, klamu apodobne...proste oni si uzivaju a ja, normalna caja z toho nic nemam:(
sa citim ako taka pomocka:(((

necitim nic

Opt.-dozaista, mrzi ma ze to takto beriete...mna zas frustruje tzo, ze ma to ani nedrazdi. Proste ty si mozno zazivala orgazmy v minulosti a teraz ta to drazdi, no nemas orgazmus. Mna to nikdy ani nedrazdilo, nedrazdi...ale verim, ze zacne:) Nase problemy sa mi zdaju odlisne zb toho dovodu ze tvoj nespociva v nedrazdivosti kt. je aj dedicne podmienena. No na 2hej strane, napady napisane tuna vam mozno ozivia vztah tak drzim palce:)

Optimista_dozaista

Ja mam zas taky problem, ze v poslednej dobe nedosiahnem orgazmus, ked je priatel vo mne. Orgazmus som uz raz predstierala, nedosiel na to. Potom som si povedala, ze oskara aj tak nechcem dostat a je mi pod uroven hrat tam scenky, tak som mu povedala, ze mam nejaky problem. Odvtedy je v posteli nejaky stremovany, stava sa, ze mu ochabne znicoho nic. Nasere sa, ja sa pokusim ustami alebo rukou o to, aby mu zas stvrdol. Nejde to, on sa naserie este viac a zacne o tom, ze jenejaky neschopny. To nasere mna, a tak zo sexu nakoniec nie je nic. Bieda. Viac sa hadame ako milujeme.

necitim nic

na 1stranke mi poradili:lieky phenitoin a carbamazepime,
lenze neviem nikde na nete stiahnut pribalovy letak, akurat o som nasla ze ide o antiepileptika...preboha, ake to moze mat neziaduce ucinky na cloveka, kt. nikdy netrpel epilepsiou???
!!!!!!

AdamKrt

Neviem, ci ten minivibrator zas nebude nejak vadit penisu. Keby ano, tak existuju aj vibracne kruzky, ktore sa pripevnia na koren penisu a mali by ten penis premenit na taky skoro vibrator. Potesenie vraj pre obe strany :)

necitim nic

tiež necítim: s priatelom vsetko vyskusame:) som sa mu zdoverila a je dost chapavy mily a ochotny tak urcite sa zdover priatelovi ze nic necitis, lebo jedine tak budete este viac experimentovat, im tiez zalezi na tom, aby aj nam bolo dobre:)

a tak mi poradil este 1vec: ze existuju take minivibratory ako tampony a vtedy moze mat zena klasicky sex a penis v sebe tak to pojdeme vyskusat:)

+ su kruzka na penis kt. nedrazdia zvonku, ale davaju sa cca do polky penisu a drazdia vnutri toto by ti malo pomoct,maju v sexshope

a nebud vyplasena ak prestavas ovladat svoje telo, to je prichadzajuci orgazmus, nase stastie je ze zvonku hop vieme dosiahnut (sice tiez to chce trpezlivost) ale vieme ato je hlavne:D tak ked budes stracat kontrolu to si vychutnaj:D ja zboznujem ked ma zvonku drazdi rukou aaach:D a postojacky ked mas spojene nohy je to super, je tam taky iny tlak troska...myslim, ze je to jednoduhsie ako pri lezani.

AdamKrt: ano aj fisting vyskusame hned ked bude prilezitost:)

toto mi poradil este 1srac na inej stranke a poradil aj to, ze:"Ženy s menej citlivou pošvou, ak chcú dosiahnuť orgáč vaginálne, musia využiť to, že klitoris pokračuje popri pošve dozadu. To si však vyžaduje väčší tlak na prednú stenu pošvy, príp. tzv. bod G." cize treba asi pestou ju triochu zatlacit pri sexe, to musi byt zena hore...ale vo vseobecnosti je lepsie ked je zena hore podla mna...amaloktora(podla prieskumov) dosahuje velke vzrusenie ked lezi dole. Potrebujeme kontrolovat tento tlak.

nakoniec ked sa hromadia tie moznosti tak sa velmi tesim, lebo ked som to pisala original sexuologom ma odblili stym ze takato nedrazdivost je geneticka(co viem aj bez nich), no neodpisali co snou, iba kegelove cviky, ale tie nie su vobec take napomocne ako tieto ostatne veci co rozoberame tuna. No daju sa robit tak, ze ludia to nevidia, hoci aj pocas dlhsej cesty v buse:D Cloveku dakedy lepsie poradia "normalni" ako odbornici...