* Fotenie aktov u profesionala *

Giovanni

Ja neviem dievcata....mne by sa to nepacilo,kebyze zbadam moju priatelku dakde na fotkach kde ma odkryte to co len ja mozem vidiet :)ale samozrejme je to tvoje rozhodnutie.

_bejbyvi

ja by som sila hned... povedz mu, ze ked bude mat zaujem (poslem fotky ako vyzeram) a keby mal zaujem... :)

takze podla mna chod.. a stym zverejnenim suhlasim ako uz niekto napisal, ze svoju pracu si bude chciet ukazat..ale niet sa zaco hanbit ked to bude pekne :)

sivota

no ja by som moc chcela len som desne hanbliva...ono pravda je taka ze som bola cele dospievanie zakomplexovana tym ako vyzeram no a vlastne z toho je aj to hanbenie... ale chciet by som fakt chcela...:D ja som trdlo

bibba

ano pokial mu weris a nie si hanbliwa dama, tak urcite chod! je to zaujimawe... a mozno ta to zacne aj bawit. ale zrejme si otom neni moc preswedcena... lebo widim ze sa tu o tom radis. ked mas nejake pochybnosti tak kasli nato. nema to zmysel ked ta to nelaka.

sivota

no slubil ze by mi nebolo videt tvar,ze by sa tak pohral so svetlom aby som nebola spoznatelna...potom ze by si par dal na web ako ukazku praci ale tak vzhladom na to ze by som tam nemala tvar to by mi nevadilo.