bolest ruk

Príspevok v téme: bolest ruk
notka

ahoj, moj problem trva uz minimalne pol roka, ale mozno aj viac. ide o to, ze ako je na ruke palec, (zrejme je to ta cast ktora patri k zaprstnym kostiam) tak ked si tam aj jemne zatlacim, alebo pri mnohych cinnostiach (napr som si to vsimla ked masirujem priatela a pod,)boli ma to tam. neviem ci je to konkretne kost, alebo sval (si slacha?), teda cela ta oblast zospodu palca na ruke ma boli. najskor som si myslela ze to mam z pisania, ale zacinam to pozorovat uz aj na druhej ruke. nechcem za tym bezat k lekarovi, ak to nic nie je, a zatial ma to nejak zvlast neobmedzuje. neviete poradit, co to moze byt?

notka

dakujem :) tak ja mam len 21, preto si myslim ze ak by som sla k lekarovi tak ma vysmeje..vlastne ked si tak teraz spominam tak ono ma to boli uz aspon rok, aj viac, lebo pred rokom som mala nejake zdravotne problemy a behala som po lekaroch, medzi nimi bola aj reumatologicka, a ked som jej to spomenula, tak mi na to nehovorila nic.
no doteraz som si myslela ze ma to boli z pisania (prednasky v skole a tak), lenze kedze to zacina aj na lavej ruke, tak to asi tym nebude. este ak by som vela pisala na pc, tak to mozno, ale ani to nie. a nic ine take nerobim cim by som to zatazovala..
zatial to neboli nejak vela, cize preto ani nechcem ist hned k lekarovi.
tak uvidime. vdaka este raz, snad este niekto prida nazor :)

:P/

Neviem kolko mas rokov,ale moze to byt zapal burz a sliach, ktore ti pripevnuju svaly ruk ku kosti. Moja mama ma uz pred 50tkou a zacalo jej to pred rokom, ked sa presilila na zahrade pri oberani sliviek:P ortoped jej robil obstreky, ale to az vtedy, ked mala tie bolesti neznesitelne.Tie obstreky jej moc nepomohli /iba docasne/ a tak zacala brat Inovo, taky novy preparat na klby a to jej celkom pomohlo.
Takze skus sa zamerat na to, ci nerobis stereotypne nejaku cinnost zatazujucu dany klb..a ak ta to boli moc, tak chod k ortopedovi.