Uzkost v chrbtici

evcca

pomoc som potrebovala, len nemam rada, ked zamienaju ludia psychiatra a psychologa. vedie to k velkym omylom. neviem, preco to hned tocis na to, ze som asi nepotrebovala pomoc. aj orientacia v terminoch je potrebna.

SANDY000

Mavam aj zapal sedacieho nervu to je fakt bolesti ,ale teraz ma zlozili tie stresove stavy ,ale ze sa to odzerkadli takto na chrbtici to by som fakt nikdy nepomyslela.Ale vdaka JESSIKE aspon viem ze neumieram .

IVVKA

Tu neide o to kto picha oblbovaky ,ale hlavna vec ze pomoze a asi ty si tu pomoc nikdy nepotrebovala bud rada!!!!!!

jajajajajaja

kludne mozes mat len stuhnute svalstvo ja som to tiez mala a paradne to bolelo, trvalo to par dni asi 3, 4.. Brala som aj lieky, a maste rozne ale najviac mi pomohli rehabilitacne cviki. Pravdaze, nedaju sa cvicit pri bolestiach, ale po ich ustupe som zacala cvicit a odvtedy ma chrbtica nebolela. Moja kamaratka mala tiez tento problem, no ona necvicila tieto cviki a chrbtica ju bolieva tak cca raz za mesiac, nemoze sa niekedy ani pohnut.
Dalej by si mohla mat iba zaseknuty nejaky nerv, tam by ti pomohla tiez nejaka mast a hlavne dobry kupel v horucej vode ale samorejme ze to neprejde za pol hodku.

adka000

jessica aj ja mam tie iste problemy vsetok stres sa mi odzrkadli v chrbtici,vela si mi pomohla ako som precitala tvoje prispevky a teraz viem co mam robit keby vsetci psichologovia boli ako ty nie len pychnut oblbovak ,ale aj poradit DAKUJEM

jessica 11

pokiaľ ti neurolog nezistil nejaké deformity v chrbtici, žiadne zápaly...a iné....vlastne takým jednoduchým spôsobom ti naznačil v čom je problém...v tvojej psychike...lexaurin je určený na psycho.somatic.ťažkosti rôzneho druhu..každý človek reaguje na stres inak...bolestou chrbtice, búšením srdca, bolesťami bez patl.