Uzkost v chrbtici

jessica 11

viem o čom hovorím zaoberám sa psychol. a vplyv na zdravie človeka po telesnej a psychickej stránke..nie si prvý prípad...odporúčam ti to čo som nižšie uviedla, to je najlepší liek...pohyb, relax, odbúravať stres....skús cvičiť Pilatest..to je vynikajúca technika na toto určená...zrelaxuješ celý organizmus...nepi kávu a energické nápoje, ani čierny čaj...najlepšia je čistá voda, zelený čaj.....

daja7

Ak mozem poradit.Mne odporucila psychiatr.ze velmi dobry je Magne B6.Je to kombinacia horcika a vitaminu B6,kt.pomahaju pri depresiach a dosledkoch,kt.depr. sposobuje.Inak jessica11 to velmi dobre popisala.

evcca

no s tym lexaurinom pomalicky, je to vysoko navykovy liek. skus rehabilitaciu, nejaku vodoliecbu, elektroliecbu popripade makke techniky a samozrejme cvicenie typu skola chrbta, thai-chci,...

SANDY000

JESICA asi vies ao com hovoris ze?prezila si to aj ty?A este sa chcem spytat odporucily mi mast z levandule vraj to uvolnuje svalstvo a upokojuje v nom nervy.Nevies poradit .dakujem

SANDY000

hOVORIS MI Z DUSE JA SOM UZ V HROZNOM STAVE A NIKTO MI NEVERI ZE VCO PREZIVAM LEBO NAVONOK TO NAMNE NEVIDIE A CITIM ZE UZ ZACINAM MAVAT AJ PANICKY STRACH A TOHO SA NAJVIAC BOJIM .

jessica 11

nie je to jednoduché ver mi, to chce poriadne zmeny v tvojom životnom štýle...ale dá sa to...závisí od tvojej vôle...Inak bolesti ako ty opisuješ, sa neskôr vykrištalizujú do úzkostných stavov, panických porúch....sú to také stavy, že bolesť chrbtice je neznesiteľná, nedá človeku spať...

jessica 11

ak nechceš brat lieky, je potrebné upraviť stravovacie návyky, životný štýl...je dôležitý pravidelný spánok, cvičenie....stres sa znažiť odbúravať, ten je nepriateľ a príčina takmer všetkých chorôb...sú dobré aj vitamínové doplniky....obsahujúce vitamíny skupiny B, vit.C.

jessica 11

sú vhodné relaxačné metody...pobyt na čerstvom vzduchu...piť veľa vody čistej neperlivej....doporučam cvičiť Pilatest...uvoľnujúce cvičenia, pri ktorých sa všetky svaly zapoja do činnosti, prekrvia sa.....