Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďa

jaja:)

Sa uvedom so svojim EGOM je normalne ze t tykaju sak je to bezne ze 40 rocne tetky tykaju osemnastkam....sak to si jak keby este dospievajuci...teraz ze si skoncila strednu tha sa poserme...kebyze skoncis vysoku tha nic nehovorim...uvedom sa a neries somariny...jesis mne by bolo divne keby mi dakto vykal sak aj ked mi v skole vykaju ta mi je to divne take neosobne...a ty sa stazuj jak keby si bola daco vynimocne...kazdy ti tu trepe do tvojej tupej hlavicky ze riesis somariny a ty stale otom ze ti tykaju ta sa poser

jaja:)

Sa uvedom so svojim EGOM je normalne ze t tykaju sak je to bezne ze 40 rocne tetky tykaju osemnastkam....sak to si jak keby este dospievajuci...teraz ze si skoncila strednu tha sa poserme...kebyze skoncis vysoku tha nic nehovorim...uvedom sa a neries somariny...jesis mne by bolo divne keby mi dakto vykal sak aj ked mi v skole vykaju ta mi je to divne take neosobne...a ty sa stazuj jak keby si bola daco vynimocne...kazdy ti tu trepe do tvojej tupej hlavicky ze riesis somariny a ty stale otom ze ti tykaju ta sa poser

Petuska B

Vo vzťahu ku mne uprednostňujem tikanie, od všetkých vekových kategórií a vo vzťahu k iným ľuďom uprednostňujem vykanie, pokiaľ sa nedohodneme inak, prejavujem tak väčšiu úctu k človeku, ktorého nepoznám. Myslím, že cudzí ľudia by si mali rozhodne vykať, tikanie je forma zblíženia a mali by sa na nej dohodnúť obidve strany.

SOFFA

ja mam 28 rokov,a skor ma nastve ak mi povedia pani.vyzeram mlado,ale aj tak....a uplne ma minule zaklincoval taky maly skolak ze vraj teta.......tak ma rozosmial

...

No ja mám 29, vyzerám mladšie, skôr mi vykajú, ale stále si dosť dovoľujú: že slečna hento, slečna tamto-pracujem v obchode a mám pocit, že nepôsobím dosť seriózne. DOSŤ MA TO ROZČULUJE! Pritom nie som slečna ale pani, ale na tom nezáleží, ale to dovoľovanie- mám z toho depku. Mám kolegyňu rovnako starú, vyzerá staršie, a pri nej si tak nedovoľujú...

diana112233

mat tak vase problemy a prezidentsky plat,decka (teraz sa urcite polovica z vas urazi,ze?). neviem, preco kvoli tomu tak stresujete, ja mam 25, skoncenu vysoku skolu a tiez sa mi bezne stava,ze mi kde-kto, barsjaky loser tyka...pritom ja kazdemu vykam...ono je to tak, ze ked pridete na vysku, tam si vseci od 18 do 26 rocnych,co tam studuju tykaju, tak si na to zvyknete i vy...ale ked pridete do zamestnania,zrazu terba vsetkym vykat, tak sa znova prisposobite..jednoducho: AK VAM VADI,ZE VAM NIEKTO TYKA, TYKAJTE AJ VY JEMU a basta

wowo1

mna urazi ked mi rovesnici vykaju a mam cez 30.moje sebavedomie nie je o tykani a vykani,a na nete si vykame? preco ta hra?

jajka001_

no napriklad RNG by som urcite netykala.
alebo aj inej neznamej osobe na ktorej vidim ze je starsia o dost - nie moja vekova kategoria alebo mladsia - teraz myslim na nete

dd

to rofl: prepac, uznavam, ze som to mohla napisat aj inak, ale v zasade som to tak urobila preto, ze som chcela poukazat na to, ze naozaj velmi zalezi od situacie, kedy sa tykanie a vykanie pouzije..mne osobne to nevadi, ked mi aj doktorka, ktora ma nepozna, zatyka(nestalo sa mi to raz ani dvakrat, aj napriek tomu, ze uz davno nemam 18), aj ked som mlada, som vychovana este v tych starsich zvykoch a teda mi nevadi tykanie a neurazim sa zakazdym, co mi niekto zatyka(ci mladsi, ci starsi) a nepotrebujem si takymto sposobom vynucovat respekt, ze budem upozornovat, aby mi ludia vykali..a takisto by som ja mladej babe v mojom veku, alebo mladsej na zastavke nezavykala.ale, keby sa ohradila, tak by som jej zacala vykat..no priznam sa, ze mi to pride take, ako keby sa ta mladsia baba, ktora by vyzadovala odo mna vykanie, citila nado mnou nadradena, ze je nieco viac nez ja..a co sa tyka netu, pokial viem, ze si pisem s niekym odo mna o par rokov starsim, tak aj na nete vykam, resp.sa spytam, ci smiem tykat..