Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to

Príspevok v téme: Tikanie-Vykanie...Mna urazí ked mi Tikaju..čo Vy na to
janka91j18

Ahojte Ľudia
Chalani aj Baby !!!
Mám Otázku/Otázky .........................

Mám 18rokov A vadí mi skôr uraz keď mi začnú Tikať,fakt nemyslím rovesníci alebo niekto taký starý ako ja ale taký v obchode.u doktora,proste von!!!
Keď som mala 15rokov každý my Vykal a teraz mi Tikajú ako malé deco...napr..že:Čo chceš dievčatko,aleboČo by si chcela moja,v bloku si zdravíme..ja Dobrý Deň a ony AHOJ jak decko...fuuj..alebo u Doktorky ,som bola u krčnej a tiež tikala...jak decko.
Som si už povedala keď mi začnú tikať tak ja im odpoviem ale tiež tikaním...

Alebo taka baba(50r) v obchode si kupovala vložky a ne vedela aké ma kupiť,popýtala ma poradu..ale jak deco...Hej Ty nevieš,.....tak ma to naštve

Otázka na Vás aké máte s týmto skusenosti Vy??? Urazíte sa zato ked vám tikaju???

Alebo od ktorého veku vam už netikali ale len vykali...

Ďa

millli

Presne, vies kolko zien okolo 50 by bolo rado, keby ich brali ako 20 rocne? Kolko si dava, ktore na to maju financie, robit platiky, chodia ku kozmeticke, skrasluju sa, aby vyzerali mladsie a ty si nespokojna s tym, ze ta beru mladsie, ale na to aby ta brali starsou, musis mat spravanie dospelej.

!!!!!!!!!!!!

50-60 ročná nie je BABKA !!!
až po 70-ke je strašia žena,ale nie BABKA
až po 80 dá sa povedať že BABKA !!!!

klinarazenit

Podla mna ( nic v zlom ) ale mala by si sa tak trochu uvedomit. Neze by si bola rada, ze ti tikaju, ze ta nemaju za staru, nie, ty sa za to este urazas. Ako je to tvoja vec ale myslim ze vela zenam by lichotilo keby im niekto povedla dievčatko alebo im zatykal, citili by sa mladsie. Ide o to ze ty pre ne este SI decko. Oproti 50 rocnej babke URCITE. A najprv by si sa mala naucit slusne vyjadrovat ty a az potom to ziadaj od ostatnych. A ak si si myslela ze ti sem napsem ze ako s tebou sucitim a aka je tu nespravodlivost tak si na omyle.

santhia

janka91j18 - najprv sa nauc slusne spravat TY, a potom pozaduj aby ti ludia vykali. prepac, ale z tych tvojich prispevkov vyplyva ze nie len vyzeras na 14 ale aj tak rozmyslas

ano je pravda ze ked stretnem cudzieho cloveka, tak je slusnost vykat, ale tak ked ma susedia poznaju od narodenia, a stali mi tykali, teraz ked dosiahnem 18 automaticky mi maju vykat? trosku somarina nie?

janka91j18 zamysli si najprv nad svojim spravanim, a potom a ries to cudzie ;)

murder59

Vy ste toho ece vela nepoculi ... Ale s casti Vas aj chapem ... ja som tiez po strednej mal ine rozumy ako mam dnes ... a verim tomu, ze o dalsich 10 rokov budem zas inak zmyslat ...

millli

Niekto dovrsil 18 a taraz si mysli, ze kvoli tomu sa okolo neho bude krutit cely svet. Ved ked vyzeras na 14, asi tazko ti budu ludia vykat. To uz mozme zacat vykat aj prave narodenemu dietatu, aby sme nahodou neurazili. Co sa tyka statov, v niektorych neexistuje tykanie a vykanie, maju to vsetko dokopy. A nikto sa potom nemoze stazovat. Okrem toho si myslim, ze ziarlis na sestru, lebo ju beru dospelejsie a preto jej vykaju, mozno sa aj sprava dospelejsie ako ty.

janka91j18

murder59-ja toho krasneho šofera nepoznam,a už mi hned tykal...ved už pomaly 13kam vykaju .../videla som to/
a mne furd tykaju...:-( drzéé..

Idem si dať vlasi do blond a obliekať sa do čierna!!!a malovať si tmavšie tiene

murder59

Pani Janka, ale drviva vacsina lekarov Vam bude tykat pokial budete v mladom veku ... je to aj psychologicky pristup k pacientovi ...

murder59

milli, presne o tom som pisal ... len v inych slovach ...
Ja som rad ked mi ludia tykaju, aspon sa citim mlado :D ale na niektorych miestach kde sa to vyzaduje, som aj ja za jednoznacne vykanie ...
Ale co sa tyka autobusara, kludne nech mi tyka, ten nas uz aj vie kde vystupujem, ani listok nemusim pytat ...

Sway : jj, aj mne to cele pripadalo o zavideni, ze jej sestre vykaju a jej nie ... ale pokial aj mladucko vyzera, tak ....