Ktorá farba chytí na ružovo?

majočkaaa

musi nieco chytit, ked to kamaratka mala, jej som sa pytala ale vraj nevie bola u kadernicky, ale ta jej na hlavu davala len farbu ruzovu, kedze mala cierne vlasy...bola to nejaka farba ktora sa ale rychlo vymyva a preto jej odporucila aby si to po vymyti dorabala tuzidlom....a v pohode to mala, len mi nevedela povedat co to bola za farba ale vraj z tych drahsich, ja som len chcela vediet ci nahodou nevite ktora by to mohla byt

majočkaaa

dakujem za rady, ale ja chcem tak maximalne tri pramienky.a kamaratka raz mala ruzovy melir na celej hlave a viem ze jej to kadernicka robila normalne nejakou farbou nie ze jej najprv vytahala pramienky na svetlo a potom nejaku farbu na to.ale ten melir sa jej po 4 zmytiach vymyl a ostali jej normalne take ako blond pramienky.ja to chcem len na ozivenie farby.ja ze budete vediet ktora farba mi chyti do ruzova, ale dakujem za rady:)

mnamka257

na tvojom mieste by som ten melir nechala na kadernicku...je to predsa dost odvazna farba a nejaku chvilu potrva kym vlasy vyrastu pokial sa ti to nepodari...radsej dat viac penazi ako si znicit vlasy

ruzovka

A na cierne vlasy ti tuzidlo urcite nechyti. Tie tuzidla si myslim ze nefarbia skoro vobec. Raz som to skusala a vysledok nulovy.

ruzovka

Ahoj...ak chces ruzovu tak si kup ruzovy melir-myslim ze Palette ma aj taky v ponuke. V modrom obale. Je tam pisane ze farba ma dve fazy-najprv stiahne trochu povodnu farbu a potom nafarbi ale moc by som sa na to nespoliehala ked mas cierne vlasy. Najprv by som to stiahla svetlym melirom a az na to by som dala ten ruzovy. Ale skus pockat na viac rad :)