Mužský anál

Príspevok v téme: Mužský anál
Oliver_FT

Čavte. Dopredu upozorňujem, že nie som gay, nikdy som nič nemal s chlapom, vidieť bozkavajúcich chlapov sa mi hnusí. Keď som sa niekedy ale sprchoval, lákalo ma vložiť, alebo strčiť si niečo do análneho otvoru a masturbovať (spraviť sa) pri tom...robieval som to občas...je to skôr otázka pre chlapov, či majú s takým niečím skúsenosť, alebo baby, či viete takéto niečo o svojich patrneroch. NIE som gay a s chlapom sa mi predstava hnusí. Mám frajerku už dlho.

Lulov

Takze ako píšeš stačí ak manželka bude mat pripinaci penis a robiť to... a stačí hladit po tele a dosiahneš orgazmus????

Lulov

Takze ako píšeš stačí ak manželka bude mat pripinaci penis a robiť to... a stačí hladit po tele a dosiahneš orgazmus????

Mildo777

Jasne ze gel sa pritom pouziva , cim viac tym lepsie.
Dobre su na vodnej baze alebo ochutene, jahoda broskyna a pod.
Bez gelu to nejde aby si mu neublizila ide o rozkos a nie o bolest.
Partnerka sa ma raz opytala ci budem aj druhy raz ked mi hned srvrdol. Ja odpovedal vyskusajme.
Chytila ho doruky a zacala masirovat, po dost dlhej dobe povedala asi us nebudes, ja povedal skus mi prst strcit do zadku. Ona sa usmiala, roztiahla mi viac nohy a prstik strcila dnu za cala pohybovat dnu a von a pritom honit, za chvilu som bol hotovy a ona stastna. Vela zdaru a komunikácie.

Mildo777

Pre nikoolku a mozno aj pre viacerych.
Da sa docielit vyvrcholenie alebo orgazmus aj bez toho aby si sa dotkala penisu.
Mozno sa to zda divne ale ked mutam strcis vybrator, prsti alebo umely penis a budes ho hladkat uvidis tie divi.
Viem o com pisem , alebo si pozri a precitaj stranku strap on. Aj tam to pisu.
Ja sa tak urobil.

Mildo777

Aj ja som to vyskusal a pacilo sa mi to.
Nahovoril som nato aj kamaratku a videl som jak jej oci ziaria a len sa usmiala.
Pacilo sa mi to a vobec sa zato nehanbym.
Treba experimentovat. A masaz prostaty je tiez super.

SA-BA

Mužský bod G je prostata, pri správnom zatlačený, jemnom dráždený je muž hotový velmi rýchlo. Je to celkom iný orgazmus , ale velmi dobrý príjemný, väčšinou semeno nevystrieka ale vytečie, ale nie na 100%. Tým pádam je skôr pripravený na ďalšie číslo.Keď to vyhovuje obom , tak je to ok. Takisto ženy , ktoré mali pri milovaní v análi aspoň malý vibrátor alebo prst vám potvrdia, že orgazmus bol ovela intenzívnejši ako normálne. Treba to vyskúšať.

betarex

podla mna je to uplne normalne nic to nema z gaystvom proste muz ma takysto v anale. citlive body ktore drazdia a prejrvuju prostatu k veciemu a silnejsiemu orgazmu