Mužský anál

Príspevok v téme: Mužský anál
Oliver_FT

Čavte. Dopredu upozorňujem, že nie som gay, nikdy som nič nemal s chlapom, vidieť bozkavajúcich chlapov sa mi hnusí. Keď som sa niekedy ale sprchoval, lákalo ma vložiť, alebo strčiť si niečo do análneho otvoru a masturbovať (spraviť sa) pri tom...robieval som to občas...je to skôr otázka pre chlapov, či majú s takým niečím skúsenosť, alebo baby, či viete takéto niečo o svojich patrneroch. NIE som gay a s chlapom sa mi predstava hnusí. Mám frajerku už dlho.

labužníčka

Môj priatel má z toho trošku stres, lebo mu to pripadá "teplé" a chce si "zachovať mužnosť", tak mi nedovolí mu tam niečo strčiť. Ale keď sa mu tam hrám s jazykom, tak infarktuje od rozkoše :) Ale dala som mu tam aspoň jeden prštek a bolo to pre neho fakt úžasné a ja som si to užívala tiež. Takže chlapi, zahodte predsudky, je to len vo vašich hlavách a neviete, o čo tým prichádzate !

ANIELIK7

Ahoj, áno je to úplne normálne mužov to vzrušuje... Napríklad keď to robím môjmu priateľovi ústami vždy mi sám vezme prsty a vloží ich tam,,, neskutočne ho to vzrušuje... nieje na tom nič zlé a myslím že je to tak u každého chalana ;)

Chiki

Raz, keď som ležal na chrbte a frajerka mi robila orál, zrazu mi roztiahla nohy...protestoval som zo začiatku, keďže som to nikdy nezažil a mal som pocit, že som gay...no ked mi do análu strčila prst, tak ma to zacalo vzrušovať, že som striekal do 30 sekúnd. Od vtedy sa mi to páči

mlady

ties mi to parterka ras urobila prvi dojem som mal ze som gey ale dnes vierm ze ani nahodou jednoducho som o tom cital clanky a viem ze to je normalne

jupik861

Je normalne ze ma vzrusuje ked ma priatelka suka s vybratorom do zadocku a nadherne sa pri tom urobim?chlap sa mi hnus ale mojej kocke som to dovolil poradi niekto ako je to najlepsie?dakujem

wert

presne tak ALZBEE...už som o tom písal, ja nie som gay.Manželka mi to robí pravidelne, vie ako ma to vzrušuje a páči sa jej to.Líže mi anál, prstuje a dokonca mi veľmi rada líže nohy.Nemyslím že sme úchylný nám je to veľmi príjemne a často jej to takto robím aj ja. páči sa nám 69 keď ona fajčí a ja jej lížem riťku a hrám sa s nou.

eklhaft

Skus poziadat partnerku, keby ti pri oralnom sexe masirovala prostatu az smerom ku konecniku , prezijes neuveritelny orgazmus. Je to metoda stredovekych francuzkych prostitutok ,aby co najskor odbavila muza ,ale aby aj ten bol zaroven spokojny.....

Max1

Mám rád keď mi priateľka dráždi anál. Našiel som však len jednu z mnoha, čo s tým nemala problém. Ostatným sa to hnusilo. Fakt je, že niekedy ani nedovolím, aby mi šla hlbšie. Stačí, ak mi dráždi len samotný zverač :-) Perfektne sa pri tom vzruším.