Mužský anál

Príspevok v téme: Mužský anál
Oliver_FT

Čavte. Dopredu upozorňujem, že nie som gay, nikdy som nič nemal s chlapom, vidieť bozkavajúcich chlapov sa mi hnusí. Keď som sa niekedy ale sprchoval, lákalo ma vložiť, alebo strčiť si niečo do análneho otvoru a masturbovať (spraviť sa) pri tom...robieval som to občas...je to skôr otázka pre chlapov, či majú s takým niečím skúsenosť, alebo baby, či viete takéto niečo o svojich patrneroch. NIE som gay a s chlapom sa mi predstava hnusí. Mám frajerku už dlho.

joeblack

Tak mne osobne je to velmi prijemne a tiez niesom gay, no nieje jednoduche nieco take vybalit na priatelku...mne to byvala prvykrat urobila sama od seba pri polohe 69 ked bola ona podomnou a bolo to uplne uzasne citit svoj penis takmer v jej hrdle a jej prst vo svojom analnom otvore...ale je to velmi individualne a ako sa hovori 100 ludi, 100 chuti, no nikto nech nesudi kym nevyskusa...

andrejkake

adamkrt
ovela prichadzas ak to nechces vyskusat, ved sexualita je prirodzena a muzi tam maju bod G, tak preco si odopieras taky krasny zazitok
ale nech priatelka najprv len prstekom ti tam ide a hlavne pouzivat lubrikacny gel, a potom analnym kolikom
vyskusaj a napis ake pocity si mal z toho,-)

Elnino

Ahoj .Ja tiez niesom Gay.Uz pred par rokmi som si skusal drazdit anál vo vani v sprche a pritom sa robit az do orgazmu bolo to velmi prijemne.A teraz to praktizujeme aj s priatelkou.Ten orgazmus je omnoho lepsi.Niekomu sa to paci niekomu nie.Staci si o tom pohovorit s partnerom co vas vzrusuje a skusat nove prijemne veci :) ..ja osobne na tom nic homosexualne nevidim. :) Prajem vela sexualnych zažitkov :)

siu4

JA svojho priatela casto pri milovani alebo oralnom uspokojovani drazdim prstom pri aj v konecniku (pouzivam aj lubr.gel) a myslim si,ze ma intenzivnejsi orgazmus a celkovo si to nejak viac uzivame.

AdamKrt

Pocul som, ze niektore zeny robia partnerom to, ze pocas milovania, ci oralneho sexu, strcia prst partnerovi do analu.

Neviem, ale nejak ma to nelaka..

Oliver_FT

alzbee, ďakujem za názor. Pekne si to napísala. Aj si pochopila, že nie som gay...mám frajerku, dokonca ma už aj ona dráždila na anále, strkala mi tam prst, veľmi ma to vzrušilo a bolo to skvelé. Niektoré páry praktizujú aj toto. Dúfam, že mi tu napíše aj niekto môjho pohlavia, či si robil už niekedy to čo ja v sprche. Strkal si tam nemenovaný predmet rôznej hrúbky...