Mužský anál

Príspevok v téme: Mužský anál
Oliver_FT

Čavte. Dopredu upozorňujem, že nie som gay, nikdy som nič nemal s chlapom, vidieť bozkavajúcich chlapov sa mi hnusí. Keď som sa niekedy ale sprchoval, lákalo ma vložiť, alebo strčiť si niečo do análneho otvoru a masturbovať (spraviť sa) pri tom...robieval som to občas...je to skôr otázka pre chlapov, či majú s takým niečím skúsenosť, alebo baby, či viete takéto niečo o svojich patrneroch. NIE som gay a s chlapom sa mi predstava hnusí. Mám frajerku už dlho.

alzbee

Snad nevadi, ked sa vyjadrim aj ja ako dievca:)) ale moj nazor je taky,ze je to normalne...ja mam kamosa gay-a (ale samozrejme tym nenarazam nato, ze ty by si mal byt gay!!!) a ten mi sam hovoril, ze orgazmus je neporovnatelne intenzivnejsi, ked sa drazdi aj anal..je tam vela nervovych zakonceni...a mnoho parov je takych, ked zena aj "prstuje" (alebo si da tie nohavicky s umelym penisom) chlapa do zadku, lebo sa mu to paci a netreba v tom hned hladat nieco homosexualne...ale doba je taka, ze proste to mnohi tak beru, ze je to hned prejav homosexuality. Ja som to raz chcela vyskusat na priatelovi, ale on len pistal, ze ho to stekli a zrejme nebol na to pripraveny-asi si to ani nevie predstavit. Ale podla mna sa staci zbavit tych myslienok, ze je to nieco homosexualne a kludne si to uzivat, ked sa ti to paci:))