Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uzitocne typy na dovolenku do Tuniska

martahorvath

My sme boli minuly rok v Monastire a manzel dostal krce, hnacky a silne vracanie. Najskor zo zle umyteho ovocia, lebo na vodu sme davali velky pozor. Mali sme tam ale Gastrokit - je to menej znama znacka Brainway u nas, ale mala som to od znamych z Ciech. Zabralo to vyborne, do dvoch dni vsetko preslo. Odporucam. Doma sme uz velakrat odvtedy vyuzili, aj deti to mozu uzivat, je to na prirodnej baze. Objednavame si to priamo od nich www.brainway.sk

PepekPepek

obväz, dezinfekciu, teplomer, niečo na horúčku, vodeodolný leukoplast a niečo na hnačku - my najradšej enterol lebo ten zaberá ako deťom, tak aj nám ;)

Elisska

Ja si so sebou brávam vždy aspoň troje lieky proti hnačke. Sme veľká rodina a každému može zabrať niečo iné. A nič vám tak nepokazí dovolenku ako takéto problémy

Simona88

Pár dní pred odchodom začnite brať probiotiká, mne to vždy pomohlo. Ale samozrejme so sebou brávam Enterol, keby náhodou niečo prišlo, ten mi zaberá najlepšie. Moja kamoška ho na dovolenke užíva aj preventívne.

hajnal

Nejaky alkohol urcite vezmeme so sebou ;)

tunis dakujem za nazov lieku :)

dnes napr. v 1 lekarni mi aj probiotika poradili na posilnenie :) este som ju sice nekupila, ale ani to nemoze byt zle :) nie?

.....

Ja ti poradím, zober si so sebou fľašu vodky alebo slivovicu. Každé ráno na lačno si daj panáka...my sme to praktizovali a jedli sme čo prišlo.