Moj otec podvadza mamu

rads nic

ja viem ake to je :( ostatny tu pisu same blbosti.. ked som to zistil som bol riadne v pi.., nevedel som co robit, matke som to nechcel povedat, bo som jej nechcel ubilzit,.. no a po case som zistil ze to matka uz davno vie, jej to sam povedal.. neviem ti poradit ani pomoct, je to dost blbe. uz to vieme doma vsetci a vsetci sa tvarime ze nikt nic nevie, ze je vsetko ok..

Nikuska91

To co su za rady??Ze nechaj otca zit svoj zivot..
Ale ved tym kazi manzelstvo a tym aj rodinu??A to predsa nieje len tak..
Ja otca sice nemam,ale poviem ti,ze ta chapem...
Neplas sa dopredu..Najprv si over,ze ci naozaj ide o nejaku zenu-a podla mna to nieje az taky velky hriech precitat si sms...Ak budes na 100% vedet,ze ide o zenu tak sa o tom v prvom rade porozpravaj s otcom..Poznam vellmi vela ludi co su na tom rovnako ako ty a velmi ich to nici..
Drzim palce aby to bolo len zdanie a tvoj otec aby bol verny!!!
Pekne Vianoce prajem...

ivette

1. Nestretavam sa so zenacmi - jedine ak aj s ich manzelkami
2. NEcitam cudzie esmesky a to iste ocakam aj od ostatnych... ved je to ako citat cudzie listy - Listove tajomstvo = esemeskove tajomstvo

mamka2

A čo ste na neho takí zlí?Ja ho chápem,má rád svojho otca a nechce ho stratiť,tak sa bojí.Nehovorte mi,že vy ste ešte nikdy neprečítali cudzie esemesky.Idú Vianoce,tak by ste mali chlapca potešiť a ukľudniť,nech sa netrápi,a v pokoji strávi sviatky so svjimi rodičmi.Neviem prečo mám pocit,že tie negatívne ohlasy sú akoby :..trafená hus zagága. Dievčatá,vy sa stretávate so ženáčmi?

ivette

1. Co sa mu hrabes v mobile?
2. Ako vies, ze je ta smska "nekaleho" charakteru? Nemohol to byt kamarat?
Preco by sa mal s niekym stretavat hned za ucelom sexu?
3. ak sa Ti to nezda, kutraj v mobile dalej, zisti si termin stretka a nahodou sa dam doval aj ty.

karola

Valery,nie je to len vec jeho otca,týka sa to aj syna.Ale je možné,že to bola iba nevinná esemeska.
Normálne stretko.A ozaj,ohfp,ako vieš,že sa to týkalo nejakej ženy?