vztah s bratrancom?

Príspevok v téme: vztah s bratrancom?
vila-amalka9

pred mesiacom som oslavovala 18-ku a bratranec mi povedal ze sa mu pacim atd atd......cely tyzden mi z toho bolo zle,pretoze je to oja rodina kamarat,prezili sme spolu detsto.bolo mi to neprijemne vyhybala som sa mu,ale vcera som ho stretla v meste a zabavali sme sa.nepili sme ale nakoniec sme skoncili na jednom wc a viete si predstavit co:((
najhorsie je ze pi od rana vypisuje ze ma lubi:(co mam robit??bojim sa ze ked to doma poviem nasi ma zabiju alebo vyhodia z domu:(on ma 20...poradte mi

Flow333

Vila amalka

prepac nejdem tá súdiť, len skús porozmyslat nad tým, že je to v dnešnej dobe ozaj divne. Nie sme už niekde na cisarakom dvore, kde sa to krizilo hore dole. Ohaname sa to 21 storočí a toto je fakt proti zdravemu rozumu. Ja si to ani nepredstavujem. Je to pre mna choré a zvrhle. To už fakt si nevieš nájsť na sex normálneho chlapca???

anna_

s toho si nič nerob ja ked som bola dieťa čo ešte stále som... tak som sa zaľúbila do môjho brata ja viem že to s tím bohvie ako nesúvisí ale chcela som ťa povzbudiť .. ale je to tvoj život a ty sa musíš rozhodnúť ako dalej ...

Piskotkaa

..mám nejaký podobný problém...ja som pol roka chodila s chalanom,čo som už zo začiatku vedela že je z rodiny...no vlastne moja mama má brata..čiže môj strýko..no a ten môj strýko má manželku a ona bratranca...a ten bratranec je toho môjho EX otec... myslíte že je to až tak hrozné,že je z rodiny??.. moji rodičia o tom vedeli,že s ním chodím, aj mi mama povedala že on je z rodiny mojej tety,ale nezakazovala mi to ani nič... síce už spolu nechodíme,ale niekedy nad tým rozmýšľam...

jasminka01

Vyspat sa s bratrancom?? Uf! Silne kafe. A este aj uvazujes, ze v tom budes pokracovat?? Pre mna je bratranec ako brat, proste blizka rodina.

To by ste sa vyspali napr. aj so svagrom?? Ved to podla Vasej teorie nie je potom predsa VOBEC ziadna rodina, ved je to cudzi chlap, ktory si vzal moju sestru, tak sa predsa nic nestane ked sa s nim vyspim, no nie? V pripade, ze s nim ostanem tehotna, nic sa nedeje, lebo vadne deti z toho byt nemozu tak hor sa na to! :(( Co tam po zdravom rozume a nejakej moralke alebo co ...

kyka552

Ahojte, prosím chcem sa opýta
zalubila som sa do jedného chalana vsetko by bolo v poriatku keby jeho mama a moj otec neboli bratranec a sesternica.
Myslíte ze je to problém keby sme chceli mat normálny vstah mozno neskôr aj nieco viac??

hiytt

mne sa stalo to iste. je to nase velke tajomstvo. je to uz 8 rokou. obidvaja mame svoje rodiny. sice bolo tazke ist na svadbu, ale teraz sa navstevueme chodime spolu na dovolenky. je to trozku cudne byt snim

severanka

mirka 23: moc by som na tomto fóre nedávala do éteru takéto hlášky, že HAK funguje aj pol roka po vysadení, lebo to nie je pravda, vieš to aj ty, a náhodou by si to tu nejaká mladá žaba zle vysvetlila a potom by neplánovane otehotnela.

HAK funguje len počas užívania.
To že niektoré ženy majú problém s otehotnením po vysadení , neznamená, že ešte u nich funguje antikoncepčný účinok tabliet, ktoré užívali pred pol rokom.
Rovnako poznám osobne mladú ženu, ktorá otehotnela hneď nasledujúci mesiac po vysadení HAK. A má zdravé bábätko...

Preto si prosím takéto hlášky nechaj pre seba, lebo tým môžeš niekoho zavádzať, a nemuselo by to dobre dopadnúť.

HAK účinkuje len v čase užívania ! ! !