vztah s bratrancom?

Príspevok v téme: vztah s bratrancom?
vila-amalka9

pred mesiacom som oslavovala 18-ku a bratranec mi povedal ze sa mu pacim atd atd......cely tyzden mi z toho bolo zle,pretoze je to oja rodina kamarat,prezili sme spolu detsto.bolo mi to neprijemne vyhybala som sa mu,ale vcera som ho stretla v meste a zabavali sme sa.nepili sme ale nakoniec sme skoncili na jednom wc a viete si predstavit co:((
najhorsie je ze pi od rana vypisuje ze ma lubi:(co mam robit??bojim sa ze ked to doma poviem nasi ma zabiju alebo vyhodia z domu:(on ma 20...poradte mi

vila-amalka9

tak to mi odlahlo ze nie sme jediny...diky
no ja beriem hak stale takze urcite nie som tehotna,ale pre istotu si ho kupim

retra

Ked sme mali sest rokov, moj bratranec mal sedem, sme boli najlepsi kamarati, on k nam chodieval aj na tyzdnovky alebo na prazdniny, tak vecer (spolu sme spavali) v posteli sme si lizali a bozkavali pohlavne organy. Doteraz nechapem preco sme to robili, boli sme male deti. Najhorsie je ze si to obaja pamatame dodnes, len nehovorime o tom, len obcas on ma nejaku poznamku - trefnu a viem co tym mysli. Je to take trapne.
Tak dufam ze som ti pomohla, stava sa to aj v inych rodinach :-))

jae

ja by som ti doporucila kupit si baby-test a urobit si ho cim skor. kedze sudiac podla Tvojho veku a veku Tvojho bratranca mi nic rozumnejsie nepride na um.

vila-amalka9

ked sa to zbehlo tak rychlo...a prislo mi to take vzrusujuce vies ako zakazane ovocie chuti najlepsie,spamatala som sa az potom...
teraz mam pocity dost blbe,zase nemam az take vycitky kedze som momentalne bez chalana,pockam ako sa vyjadri....najlepsie by bolo keby na to zabudneme a vsetko by bolo ako predtym

retra

No ved to sa tak hovori: "vyspali ste sa spolu" alebo ci ste sexovali, vrzli ste si, prefikol ta, atd....
Ked si to snim robila tak nic ti v tom nebranilo? Taky vykricnik v hlave, ze ste blizka rodina.
Nuz co, stalo sa.. Ja by som na vec rychlo zabudla a nestretavala sa s nim v pripade ked k tebe on nieco citi.. Ake mas z toho pocity?

vila-amalka9

na zachode sa neda vyspat ale tak sex sme mali...
neviem kde sme nechali rozum...ale viem ze sa to opakovat nebude

retra

incest je len medzi surodencami a dieta-rodic, nie medzi bratrancami.. Aj tak mi to pripada cudne a nechapem kde ste nechali zdravy rozum..

tinusska

pardon, ale ked ti to vypisuje a ma 20 rokov urcite si z teba robi dobry den. inak by sa s tebou normalne porozpraval...