Prehnana nedovera, ziarlivost

Príspevok v téme: Prehnana nedovera, ziarlivost
3bitka

moj priatel strašne žiarli,žiarli na všetkých,upodozrieva ma z takých vecí čo by mi ani vo sne nenapadlo, a nenechá si vysvetliť, že sa mýli,kolko krat je svojím tvrdením uplne presvedčený..snažím sa ako len možem, ide ma už roztrhnúť z toho ako sa mu snažím dať najavo, že ho lúbim a on je pre mna jediny.Nikam bez neho už nechodím,vzdala som sa všetkeho,som len s ním,ale vždy si nájde dovod kedy ma začne upodozrievať, že čo ja s kým robím,aj ked len do obchodu idem,alebo psa vyvenčiť tak si namýšla kadejake veci ..už z toho nevládzem,velmi sa trápim pre tu jeho nedoveru a žiarlivosť.A dalej už naozaj neviem čo mam robiť,neviete čo by som ešte mohla spraviť,aby mi veril a prestal žiarliť?

karolinka1

3bitka
nechcem ti kazit iluzie, ale ked sa nahneva a nevie sa kontrolovat ..napriek tomu ze vie ,ze ty by si nic zle nerobila myslim si osobne ze mu to dlho nevydrzi...moj otec bol taky a vzdy ked bol v pohode sluboval ze ok jasne on vie, ale prisla zla nalada a nedal si nic vysvetlit
tak ti drzim palce aby to nakoniec nebol aj tvoj pripad..potom ozvi ako sa drzi ten tvoj

3bitka

Ahojte:)
Tak sme sa porozprávali,hovorila som s ním v tom duchu, že bude lepšie ak sa rozídeme....povedala som mu,ako ma trapi,ked ma upodozrieva a že to tak dalej nejde,uvedomil sa, a povedal že sa s tým bude snažiť niečo spraviť, že on vie, že mi veriť može,ale ked sa nanhneva,tak na to akosi pozabudne...tak pevne dúfam, že to už bude lepšie..

Tiniska

ahoj ja si myslim ze by si sa snim mala rozist pretoze vztak je o dovere a nie o podozrievani a vymysloch,,,,,ked ta lubi tak si uvedomi ze o co prisiel ked ho nechaš...vies mozno s nim planujes buducnost manzelstvo a co bude potom???teraz mas kde ujsť ale potom........ked ti neveri tak ta nelubi......prepač že tak kruto ale je to tak jednak sa trapi on ale hlavne sa trapiš ty a všetkeho sa vzdavaš koli nemu a on si to neceni.....

lyzicka

na mna zase priatel vobec neziarli. ide ma z toho roztrhnut!!! aspon trosku, keby ziarlil, trosicku... no ale zas prehnana ziarlivost je dalsi extrem. Navrhujem partnersku poradnu alebo psychologa

alzbee

3bitka: osobne si myslim, ze najlepsie budes,ked mu povies presne to, co pises aj sem:)) a ked sa to nezmeni, tak potom sa mozno naozaj spamata az vtedy, ked sa s nim rozides. Ja viem, ze sa to lahko pise a uplne ta chapem, ze sa ho nevies len tak vzdat, aj ked sama v kutiku duse, mozno vies, ze ten vztah asi vyznam nebude mat, ale snazis sa namyslat si, ze snad sa to zmeni...ja si dovolujem tvrdit (teda aspon za mna, aby som tym ine zeny neurazila), ze my zeny sme v tomto smere take hlupe...stale len budeme trpiet a verit, ze raz sa vsetko zmeni, ze ten chlap sa hlavne zmeni kvoli nam...a pritom je to uplna hlupost. Clovek sa zmeni jedine vtedy, iba ked to chce on sam. Ale vravim-chapem ta, pretoze tiez neviem dat priatelovi zbohom, aj ked viem, ze by som si zasluzila ovela lepsieho..

3bitka

alzbee- ja som ho prosila nech s tým niečo spravi, že tým kazí to čo medzi nami je,slubil mi, že sa pokusi zmeniť, ked sme spolu zadobre tak je uzasny, skvely,bezchybny,ale akonahle dojed k čo i len malinkej nezhode hned sa to spusti...a stale sa so mnou rozchádza,ked sa pohádame a ked poviem, že dobre teda tak je koniec, tak mi začne vykrikovať, že sa s nim ja stale rozchádzam a že mi na nom vobec nezaleži,popravde sa bojím mu razne povedať niečo take ako si mi paradila,lebo by si myslel že ho už nechecem, čo nie je pravda, ja ho lubim nadovšetko,ale už citim že je toho na mna moc:-(

3bitka

alzbee- ja som ho prosila nech s tým niečo spravi, že tým kazí to čo medzi nami je,slubil mi, že sa pokusi zmeniť, ked sme spolu zadobre tak je uzasny, skvely,bezchybny,ale akonahle dojed k čo i len malinkej nezhode hned sa to spusti...a stale sa so mnou rozchádza,ked sa pohádame a ked poviem, že dobre teda tak je koniec, tak mi začne vykrikovať, že sa s nim ja stale rozchádzam a že mi na nom vobec nezaleži,popravde sa bojím mu razne povedať niečo take ako si mi paradila,lebo by si myslel že ho už nechecem, čo nie je pravda, ja ho lubim nadovšetko,ale už citim že je toho na mna moc:-(

3bitka

alzbee- ja som ho prosila nech s tým niečo spravi, že tým kazí to čo medzi nami je,slubil mi, že sa pokusi zmeniť, ked sme spolu zadobre tak je uzasny, skvely,bezchybny,ale akonahle dojed k čo i len malinkej nezhode hned sa to spusti...a stale sa so mnou rozchádza,ked sa pohádame a ked poviem, že dobre teda tak je koniec, tak mi začne vykrikovať, že sa s nim ja stale rozchádzam a že mi na nom vobec nezaleži,popravde sa bojím mu razne povedať niečo take ako si mi paradila,lebo by si myslel že ho už nechecem, čo nie je pravda, ja ho lubim nadovšetko,ale už citim že je toho na mna moc:-(

alzbee

Bud nech sa ide dat liecit alebo sa s nim rozid. Ver tomu, ze vztah s takymto clovekom nema buducnost...moze ist o chorobnu ziarlivost a tu treba liecit. nakoniec ti ten vztah bude ovela viac brat, nez davat. Ved clovek musi mat aj trochu slobody vo vztahu (nemyslim tym uzivat si s kade kym)...byt na tvojom mieste, tak mu razne poviem, ze nech sa velmi rychlo spamata a zmeni svoje spravanie alebo mu das zbohom. A pri takychto extremne ziarlivych jedincoch je mozne, ze by ti nedal pokoj ani po rozchode.