Genitálny herpes

RNG

Imunoglukan sice zvysuje pocet a aktivitu bielych krviniek, ale davky betaglukanov su od 200mg udrzobne po 1,5 gramov intenzivne.
Superdophylus obsahuje sice 2 miliardy laktobacilov acidofilus-ov, ale ziadne ine kultury.
Lepsie vyrobky obsahuju viac druhov laktobacilov(bulgaricus, helveticus,breve atd a ine ako bifidobakterium bifidum...
Pritom si myslim ze su trochu prilis drahi na dnesne pomery
Pozri na Google.sk pod doplnky, acidophilus, bulgaricus,brevis, bifidum
a podobne
Viacej pomoci proti virusom mozes dostat napr z vyse 6000 rokov stareho prostriedku-extraktu z olivovych listov

jaja

Aj ja som to dostala od priatela pred 3 rokmi,bol o dost starsi,tak som si myslela,ze je to preto.Lekari, teda gynekologovia to asi 1. krat videli,ked boli taki sokovani a ani nevedeli,co na to treba dat.navstivila som imunoalergologa,zatial mi vzal krv,vysledky este nemam,tak uvidi sa potom dalej.Povedal mi nech beriem min. 3 mesiace probioticke tabletky (SUPERDOPHILUS) a potom tabl. IMUNOGLUKAN 1tab. denne staci.Zatial citim zlepsenia.Samozrejme dobre su probioticke potraviny,jogurty,acidka... so zivymi kulturami.

neznáma

Celá správa sa mi nejako doplietla, koniec sa mi primiešal na začiatok. Aspoň vidíš, že naozaj neriešim svoje veci takto na verejnosti

neznáma

Skúsim si to objednať z tej polskej firmy, uvidím či sa mi to podarí, alebo možno. No moja psychika je fuč. Ďakujem Ti za rady, bola by som rada keby sme si mohli informácie podať aj ináč nie, takto, nie som typ ktorý pretriasa svoje problémy na internete.Čau skúsim cez nejakých známych doniesť z POLSKA, len by som nedbala, keby som to už mala doma. Nebývala som takáto, ale táto choroba ma deptá, keby som mala viacej priateľov tak by som to brala asi ináč, ale je to môj prvý chlapec a mám takéto problémy, že sa mi aj tie ranky tam objavujú

RNG

Uz som 2 hodiny na nete, je stovky zmienok o brezovej vode, pive, vine syrupe, len nikde, kde by sa to dalo kupit.
Vsetci pisu tak samozrejme, ako by to bolo dostat hocikde.
Kedysi iste aj bolo
Ved z dospelej brezy dostanes 5 litrov vody bez problemov.
Staci navrtat cca 16 mm dierku a vtlacit do nej plastikovu hadicku.
Tesne pred pucanim je voda trochu sladka(cukor xylitol), neskor zhorkne.
Moc som nepomohol, co?
Ale som nasiel, ze sa pouziva aj v Bielorusku aj vLitve aj v severnej Kanade.

Betulin je zahadne vsade ale nikto ho nepredava.
Jedine firma Sylveco(polsko ) ma vytazok z brezovej kory s 2% betulinom, pomerne drahe...

Ja som si sam vyrobil z vrchnej=bielej brezovej kory alkoholicky extrakt, na vahu
3 diely cisteho alkoholu(96 percentny razny), jeden diel praskovej kory(bielej)Uzavriet vo flasi.nechat luhovat 2-4 tyzdne .Kazdy den dobre potriast.Potom zliat-nefiltrovat.
Pouzivat denne 2 lyzicky-zamiesat do 1/2 pohara mlieka alebo do drinku(alkoholickeho)obsahuje cca 200 mg zmesi betulinu a betulinickej kyseliny na lyzicku.Je tam aj trochu taninu, co tomu dava tmavu farbu.
Betulin nie je vodorozpustny, caj z brezovej kory neobsahuje betulin

RNG

Neviem. je to niekde medzi ovocnymi stavami.
V tunajsich polskych(Chicago) obchodoch sa to obcas objavi.
Raz pred rokmi som to zo zvedavosti kupil(nemal som vtedy o betuline ani sajnu, kupil som to pre to ze mojho otca oblubena pesnicka bola : "z brezoveho dreva voda kvapka, napi ze sa Katka, ved je sladka," tak som to chcel ochutnat- zvlastna chut.Nepamatam si meno polskeho vyrobcu, ale cenove to bolo ako ine stavy. V litrovom kartone.

neznáma

Hľadala som na nete informácie a hlavne kúpu tej brezovej šťavy, mohol by si mi poradiť na ktorej stránke (keď to je možné)sú najlepšie informácie a možnosť objednania?

RNG

Betulin nie je nikde na trhu okrem Ruska. Ale doma dostat brezovu stavy(polsky alebo finsky vyrobok) a 3 dcl stavy ma tolko betulinu, ako 2x500 mg tabletky.
Inac ceny v lekarnach na Slovensku su dost vysoke, hladajte lepsie na nete.
Selen 200-400 mcg by mal pouzivat kazdy, telo ho potrebuje, v potravinach je ho primalo, je ho dost len v specialnych kvasniciach.

neznáma

Žial nemám stále prístup na internet, preto sa ozývam teraz.Mám prestať užívať GYNOFLOR? A ten olivový extrakt a BETULIN je dostať voľne v lekárni? No a ten selen by som ako dlho mala užívaa? Ďakujem.